Які ресурси допоможуть дізнатися більше про схильності майбутнього абітурієнту?

07.07.2022

Моменти для уточнення

01.12.2021

Вік – це лише число у документах, яке не повинно вас зупиняти.

27.10.2021

Кожен з претендентів на вакансію сподівається на те, що йому обов’язково зателефонують після інтерв’ю і запросять на роботу або ж скажуть, чому вирішили надати перевагу іншому. Та є компанії і рекрутери, що не озвучують причини відмови або взагалі пропадають.

Не варто ображатися і писати гнівні листи,  адже Ви тільки витратите час, сили та нерви, а отримаєте у кращому разі формальну відписку, у гіршому – ігнорування. Ми надамо Вам рекомендації, які допоможуть обов’язково отримати зворотній зв'язок після співбесіди.

08.10.2021

Популярність проведення співбесід у форматі онлайн зростає  з кожним  роком

19.11.2021

Довгий  час Ви  залишались  без  роботи. Хвилювались, але надіялись.....І  ось  довгождана  мить – Вам  запропонували   роботу.  Але  крім  Вас  на  вакансію  претендують  ще  декілька     бажаючих   працевлаштуватися.  Роботодавець  в  такій  ситуації  може  дозволити  собі  вибирати.  Відбір  на  вільну  посаду  буде  здійснюватись  на  співбесіді..

08.10.2021

Сумська обласна служба зайнятості розпочинає цикл інформаційно-просвітницьких заходів зі студентською молоддю - "Живи і працюй в Україні". Півтори години конструктивного діалогу зі старшокурсниками "Науково-навчального інституту бізнес-технологій "УАБС" СумДУ" про ринок праці та перспективи працевлаштування випускників ВУЗів, де і як шукати роботу, на що першочергово звертати увагу, приймаючи пропозицію від роботодавця тощо. 

27.11.2018