Якщо співбесіда пройшла, а у вас ще залишились моменти для уточнення, то обов’язково перевірте чи маєте ви відповіді за питаннями нижче.

Одними з головних є питання стосовно вашої посади. Уточніть у роботодавця, якими навичками та вміннями повинен володіти спеціаліст на вашій посаді, який спектр роботи лягає на його плечі. Чим йому доведеться займатися в перші тижні роботи. Обов’язково проясніть, ця посада нова чи була закріплена раніше за іншим спеціалістом. Якщо друге, то чому доводиться змінити спеціаліста. Питання про заробітну плату найчастіше залишають під кінець розмови, але якщо роботодавець забув про це спитати, підбиваючи підсумок, поверніть все ж таки його до цього питання. Визначіться із заробітною платою на випробувальний термін та на період офіційного працевлаштування.

Окремі питання щодо робочих процесів в компанії. Запитайте про корпоративну культуру всередині компанії. Це допоможе зорієнтуватися щодо згуртованості колективу, а також наявності в ньому спільних свят, корпоративів й тому подібного. Не оминайте питання щодо графіка роботи компанії, бо пропустивши це питання, можете бути неприємно здивовані заступивши на нову роботу. Також задайте питання щодо умов праці: ваше особисте робоче місце, зручності офісу, якими можна користуватися всім робітникам.

Дуже важливе питання щодо соцпакету, яке ви повинні задати роботодавцю на співбесіді. Вирізніть, які важливі моменти повинні бути присутніми в соцпакеті, що важливі саме для вас: офіційне працевлаштування, виплати зарплат, наявність відпустки, лікарняних, медстрахування тощо.

І ще одне, не забудьте уточнити у роботодавця що вам робити надалі? Очікувати відповіді роботодавця в телефонному режимі, чи самому потрібно буде подзвонити. Можливо роботодавець запропонує вам тестові завдання чи пройти ще декілька етапів співбесід. Але все одно слід домовитись щодо конкретних дат та термінів, за яким обидві сторони зможуть прийняти рішення щодо співпраці. Якщо вам не вдалося оговорити це на співбесіді разом з роботодавцем, то в найближчі терміни, спробуйте надати відбек роботодавцю чи зателефонувати з питанням щодо вашої особи.