Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» запрошує на навчання всіх бажаючих за кошти юридичних та фізичних осіб на курси цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації».

Формування групи відбудеться у грудні 2018 року.

Звертатися за адресою: майдан Незалежності 3, тел.: 611-256, 610-357.

11.12.2018

З 1 серпня цього року Сумська обласна служба зайнятості організовує перепідготовку зареєстрованому безробітному Охтирської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості за професією «Електромонтажник з освітлення та освілювальних мереж», 3 розряд на замовлення Чупахівської селищної ради. Термін навчання за індивідуальною формою складає 487 годин (3,3 міс.). Виробничу практику безробітний буде проходити за місцем проживання. Навчання здійснюватиме ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості".  

 

27.07.2018

З 27 липня поточного року Сумська обласна служба зайнятості організовує  підвищення кваліфікації 10 зареєстрованим безробітним Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості за напрямом «Охорона праці та дотримання санітарно-гігієнічних норм при організації громадського харчування» на замовлення роботодавця: Комунальне підприємство "Комбінат шкільного харчування". Навчання здійснюватиме ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

27.07.2018

 

За сучасних умов застосування інноваційних технологій виробництва та високотехнологічного обладнання від працівників вимагається високий рівень професійних знань і умінь, їх постійного оновлення і вдосконалення.

25.10.2018

Сумська обласна служба зайнятості  організовує з 1 серпня поточного року посадку таких груп:

27.07.2018