З 1 серпня цього року Сумська обласна служба зайнятості організовує перепідготовку зареєстрованому безробітному Охтирської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості за професією «Електромонтажник з освітлення та освілювальних мереж», 3 розряд на замовлення Чупахівської селищної ради. Термін навчання за індивідуальною формою складає 487 годин (3,3 міс.). Виробничу практику безробітний буде проходити за місцем проживання. Навчання здійснюватиме ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості".  

 

27.07.2018

З 27 липня поточного року Сумська обласна служба зайнятості організовує  підвищення кваліфікації 10 зареєстрованим безробітним Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості за напрямом «Охорона праці та дотримання санітарно-гігієнічних норм при організації громадського харчування» на замовлення роботодавця: Комунальне підприємство "Комбінат шкільного харчування". Навчання здійснюватиме ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

27.07.2018

Сумський обласний центр зайнятості організовує посадку груп у червні місяці цього року на замовлення роботодавців Сумщини.
З 1 червня - підвищення кваліфікації 8 зареєстрованих безробітних на курсах цільового призначення за напрямом «Охорона праці та дотримання санітарних норм і правил працівниками дитячих оздоровчих таборів», на замовлення роботодавців: дитячий табір «Космос» (м. Охтирка), дитячий табір «Орльонок» (м. Тростянець). 
Навчання здійснюватиме ДНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості".

01.06.2018

Сумський обласний центр зайнятості організовує посадку груп у червні місяці цього року на замовлення роботодавців Сумщини.

З 1  червня - підвищення кваліфікації 8 зареєстрованих безробітних на курсах цільового призначення за  напрямом «Охорона праці та дотримання санітарних норм і правил працівниками дитячих оздоровчих таборів» на замовлення роботодавців: дитячий табір «Космос» (м. Охтирка), дитячий табір «Орльонок» (м. Тростянець).

Навчання здійснюватиме ДНЗ "Сумський  центр  професійно-технічної  освіти державної служби зайнятості".

 

29.05.2018

З 30 травня цього року Сумська обласна служба зайнятості організовує підвищення кваліфікації зареєстрованому безробітному Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості на курсах цільового призначення за напрямом «Практичний web-дизайн: проектування, створення та супроводження web-вузла» для відкриття власної справи. Термін навчання складає 492 години (3,3 міс.)        

Навчання здійснюватиме ДНЗ "Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості".    

29.05.2018

Сумська обласна служба зайнятості  організовує з 1 серпня поточного року посадку таких груп:

27.07.2018

Сумська обласна служба зайнятості продовжує посадку груп у червні місяці цього року на замовлення роботодавців Сумщини.

08.06.2018

Інформація про можливість організації стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях Сумської області станом на 01.04.2018 року

 

25.05.2018