21 січня для безробітних, які перебувають на обліку в Кролевецькій районній філії Сумського обласного центру зайнятості, пройшов семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю оператора відділення обліку та бронювання Кролевецького військового комісаріату Буйвала Максима.

21.01.2020

16 січня фахівець з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Тетяна Покотило з метою презентації роботи платформи «Моя професія: консультаційна мережа» та надання консультації з профорієнтації відвідала Ямпільську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

17.01.2020

Для учнів Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на базі ТОВ "Сумський обласний центр служби крові" за сприяння відповідальних фахівців Сумської районної філії Сумського обласного центру зайнятості відбулась цікава професіографічна екскурсія.

Під час екскурсії учні поспілкувалися з медичним та обслуговуючим персоналом, познайомилися з роботою структурних підрозділів центру крові, етапами підготовки донора до здачі крові та її елементів, сучасним медичним обладнанням.

13.01.2020

24 грудня в Охтирській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему: «Працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Подання інформації про зайнятість та працевлаштування даної категорії громадян за 2019 рік».

24.12.2019

18 грудня фахівцями Охтирської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості в Охтирській загальноосвітній школі № 6 для учнів 8-9-х класів, педагогів та батьків був проведений інтерактивний профорієнтаційний захід, під час якого презентовано профорієнтаційну платформу: “Моя професія: консультативна мережа”.

19.12.2019

16 січня в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройні Сили України. Мета заходу - інформування шукачів роботи щодо умов проходження служби за контрактом у Збройних Силах України. У заході взяли участь військовослужбовці відділу комплектування Лебединського об’єднаного міського військового комісаріату – Анатолій Кузьменко, Ігор Березов та запрошені безробітні.

17.01.2020

В Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста Ромни на тему: «Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, у тому числі, для осіб з інвалідністю. Компенсація Єдиного соціального внеску».

14.01.2020

На початку нового календарного року військові на семінарі з орієнтації на службу в Збройних Силах України пропонували тимчасово безробітним сумчанам призовного віку розглянути один із варіантів зайнятості.

Про умови та порядок оформлення на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу розповідали представники Державної прикордонної служби України та Сумського міського військового комісаріату.

08.01.2020

Для учнів 9 класів Роменської загальноосвітньої школи № 5 провідним фахівцем з профорієнтації Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Валентиною Осиповською було проведено професіографічну екскурсію до 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

20.12.2019

За ініціативи Кролевецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості спільно із ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» на виконання Програми спільних дій з проведення профорієнтаційної роботи з учнями шкіл на 2019-2021 роки для школярів загальноосвітніх навчальних закладів Кролевецької ОТГ та Кролевецького району було проведено профорієнтаційний захід, на якому представлено спектр творчих професій сфери послуг, які нині є актуальними на ринку праці країни, регіону, району

17.12.2019