Днями у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний захід для безробітних «Семінар з питань організації зеленого туризму» за участю начальника відділу культури, молоді та спорту Глухівської державної адміністрації О. Горбачової. У заході взяли участь 16 безробітних громадян, що проживають у сільській місцевості.

04.03.2019

Для тих, хто невпевнено почуває себе за комп’ютером, у Сумському міському центрі зайнятості організований цикл семінарів із навчання основам комп’ютерної грамотності.

Цього тижня вкотре вже  шукачі роботи мали змогу зануритись у світ ІТ та набути базових навичок  роботи з основними офісними програмами.  Ці уміння  допомагають почуватись впевнено в сучасному інформатизованому світі та збільшують шанси на успішне працевлаштування. 

08.02.2019

Фахівцями Головного територіального управління юстиції в Сумській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», було поведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

05.02.2019

18 січня 2019 року  на семінар з безробітними, що перебувають на обліку в Путивльській районній філії Сумського обласного центру зайнятості, завітала начальник Путивльського бюро правової допомоги Наталія Удод.

21.01.2019

Закінчився дводенний семінар-навчання директорів базових центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості

Захід був надзвичайно насиченим і  корисним.  Отримана інформація вкрай необхідна для щоденної роботи  під час проведення семінарів з органами влади, роботодавцями, інформування громадськості про стан  ринку праці. Директор філії, як керівник,  повинен мати ґрунтовні знання в галузі економіки, психології, соціології.

23.04.2018

З метою підвищення обізнаності незайнятого населення щодо ризиків нелегального працевлаштування, у Сумському міському центрі зайнятості     відбувся інформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість».

На зустріч із шукачами роботи цього дня завітала представниця Сумського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Любов Воробчак. Особливу увагу присутніх фахівчиня звернула на негативні наслідки тіньової зайнятості.

11.02.2019

6 лютого під час профінформаційного тематичного семінару  шукачі роботи, які перебувають на обліку у Сумському міському центрі зайнятості, прослухали інформацію про військову службу за контрактом.

07.02.2019

У Недригайлівській районній філії Сумського обласного центру зайнятості відбулися семінари для керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців з питаннях: «Порядок надання роботодавцями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» та «Легалізація трудових відносин, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих».

22.01.2019

16 січня у Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: "Особливості працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій, у тому числі інвалідів". У заході взяли участь 28 представників роботодавців міста Конотоп та Конотопського району.

17.01.2019

Громада визначається у потребі спеціалістів, служба зайнятості готує їх і частково фінансує перенавчання. Таким чином ОТГ отримують фахівців з числа учорашніх безробітних, пояснив суть проекту заступник голови облдержадміністрації

23.04.2018