5 березня для суб’єктів господарювання сфери будівництва у Сумському міському центрі зайнятості відбувся спільний із управлінням Держпраці в Сумській області семінар «Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність». На зустріч завітали більше 20 представників роботодавців.

Дотримання законодавства про працю, уникнення порушень трудових прав працівників роботодавцями – головна мета зустрічі.

06.03.2020

27 лютого в приміщенні Охтирської філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся черговий профорієнтаційний захід - семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Цей захід проведений спільно з представниками Охтирського об'єднаного міського військомата та 22-го окремого мотопіхотного батальйону. Цей батальйон раніше базувався в місті Чугуїв, нещодавно був передислокований до міста Охтирка.

27.02.2020

У лютому 2020 року Охтирською філією Сумського обласного центру зайнятості спільно з податковою службою проведено семінари «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

На заходах обговорювалась важливість складання бізнес-плану для започаткування та ведення підприємництва, наводились приклади успішного започаткування власної справи безробітними, роз’яснювались умови виплати одноразової допомоги безробітним, детально обговорювались умови оподаткування та подачі звітності.

24.02.2020

11 лютого в приміщенні Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему «Легальна зайнятість – крок назустріч найманим працівникам». В ході семінару були розглянуті питання щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями про використання незадекларованої праці, відповідальність, штрафні санкції та переваги оформлення найманих працівників спільно з інспекторами праці органів місцевого самоврядування.

13.02.2020

Фахівцями Охтирської міськрайнної філії були проведені профорієнтаційні заходи для учнів 9-11 класів Чернеччинської загальноосвітньої школи. Учнів ознайомили з послугами служби зайнятості, з наявними на ринку праці вакансіями.

10.02.2020

28 лютого в Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар для представників малого та середнього бізнесу на тему: "Участь представників малого та середнього бізнесу у програмі "Доступні кредити 5-7-9%". Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі осіб з інвалідністю)".

02.03.2020

У Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста Ромни та Роменського району на тему: "Сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування робочих місць кваліфікованим персоналом, в тому числі для осіб з інвалідністю", під час якого провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Хобта ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, основними тенденціями на ринку праці Роменщини та звернула увагу на новітні методи роботи з партнерами, зокрема, на засадах рекру

27.02.2020

В умовах, коли значна кількість українців розглядають для себе перспективи працевлаштування за кордоном, розмова про те, як убезпечити себе від потрапляння в тенета сучасного рабства є актуальною.

21.02.2020

В Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центу зайнятості для учнів 9-11 класів Бобрицької загальноосвітньої школи відбувся інтерактивний профорієнтаційний урок.

На початку заходу провідний фахівець з профорієнтації Валентина Осиповська ознайомила учнів з можливостями служби зайнятості щодо вибору професії. За допомогою методу «групової дискусії» фахівець разом зі школярами визначила професії та спеціальності, які користуються попитом на ринку праці Роменщини.

10.02.2020

30 січня у Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: "Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам (у тому числі осіб з інвалідністю)".

У заході взяли участь 36 представників роботодавців міста Конотоп та Конотопського району.

03.02.2020