Вибір професії — справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від самої людини. Через незнання правил щодо вибору професії школярі обирають справу, що не відповідає їх інтересам, знанням та попиту професії на ринку праці.

11.10.2019

До Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості на профорієнтаційний захід завітали учні 9 класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Разом з провідним фахівцем з профорієнтації Валентиною Осиповською школярі ознайомилися з функціональними секторами центру, а також з інформацією про професії, які користуються найбільшим попитом на ринку праці міста Ромни та Роменського району.

04.10.2019

Захист цілісності та суверенітету Вітчизни є не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України. Саме тому служба зайнятості займає активну позицію у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед безробітних громадян щодо популяризації служби в Збройних силах України як одного з видів зайнятості.

Так, 02 жовтня 2019 року, у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

03.10.2019

У Тростянецький районній філії Сумського обласного центру зайнятості 27 вересня було проведено профорієнтаційний урок для учнівської молоді.

Учням 9-х класів Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради була надана інформація щодо особливостей працевлаштування молоді на регіональному ринку праці, попиту на робочу силу та її пропозиції.

30.09.2019

В Роменській міськрайоннії філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста та Роменського району на тему: «Правові та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб. Практичні питання застосування Закону».

30.09.2019

09 жовтня для учнів 8-го класу Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою фахівцями Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості був проведений профорієнтаційний захід «На порозі вибору». Основна мета зустрічі із школярами – розширення уявлень про майбутню професію, формування усвідомленого професійного вибору, підвищення мотивації до вибору робітничих професій.

10.10.2019

Профорієнтаційна робота з учнями - один з головних напрямків роботи служби зайнятості, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві та житті.

Фахівець з профорієнтації Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Інна Старцева провела профорієнтаційний урок з учнями 9-10 класів Шалигинської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат.

03.10.2019

Захід був проведений для учнів 9 класів Роменської загальноосвітньої школи № 7 провідним фахівцем з профорієнтації Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Валентиною Осиповською, яка допомогла школярам зорієнтуватися у світі сучасних професій та замислитись щодо свідомого вибору майбутнього виду діяльності.

01.10.2019

Найефективнішим захистом інтересів кожного громадянина у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцями є правова поінформованість. У роботі з безробітними фахівці з профорієнтації наголошують, що офіційна зайнятість є важливим фактором для стабільного сьогодення та забезпеченого майбутнього.

30.09.2019

Для учнів 9-х класів Роменської загальноосвітньої школи № 5 провідним фахівцем з профорієнтації Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Валентиною Осиповською був проведений профорієнтаційний захід на тему «Зроби правильний вибір – знайди свій шлях».

Провідний фахівець з профорієнтації звернула увагу школярів на мотивацію до професійного самовизначення, розширила уявлення про світ професій та їх особливості, допомогла оцінити сучасний ринок праці.

24.09.2019