Стабільна робота з гідною оплатою праці

23.02.2021

Однією з послуг служби зайнятості є надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи з трудовим колективом у ситуації запланованого вивільнення.

23.11.2020

В Буринській районній філії Сумського обласного центру зайнятості був проведений семінар з представниками фермерських господарств на тему: «Найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства».

20.10.2020

09 вересня в актовій залі Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з керівниками відділів кадрів підприємств та приватними підприємцями на тему „ Легалізація зайнятості – крок на зустріч вашим працівникам.”

Відкриваючи семінар, заступник директора Валентина Шляхтун охарактеризувала стан ринку праці у місті та районі, розповіла про негативний вплив безробіття та його наслідки на незайняте населення, зокрема молодь, окреслила перспективи подальшої співпраці зі службою зайнятості.

10.09.2020

5 березня для суб’єктів господарювання сфери будівництва у Сумському міському центрі зайнятості відбувся спільний із управлінням Держпраці в Сумській області семінар «Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність». На зустріч завітали більше 20 представників роботодавців.

Дотримання законодавства про працю, уникнення порушень трудових прав працівників роботодавцями – головна мета зустрічі.

06.03.2020

26 січня в Липоводолинській районній державної адміністрації за участю працівників Липоводолинської районної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості, учасниками якого були працівники Липоводолинської районної державної адміністрації, які попереджені про майбутнє вивільнення

28.01.2021

17 листопада фахівці Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості провели семінар в комунальній установі "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради. Тема семінару: «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників».

17.11.2020

У Сумському міському центрі зайнятості двічі на місяць для шукачів роботи проводяться семінари з інформування про військову службу за контрактом.

23.09.2020

Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості продовжує тісно співпрацювати з «Глухівським бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З метою підвищення інформованості незайнятого населення щодо надання правової допомоги 14 серпня у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості пройшов черговий інформаційний семінар за участю начальника відділу «Глухівського бюро правової допомоги» Б. Балицького.

17.08.2020

28 лютого в Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар для представників малого та середнього бізнесу на тему: "Участь представників малого та середнього бізнесу у програмі "Доступні кредити 5-7-9%". Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі осіб з інвалідністю)".

02.03.2020