оп

22 червня участь у семінарі для потенційних та діючих підприємців з питань відкриття та розвитку власної справи на запрошення представників ГО «Сумська платформа реформ» взяла Вікторія Прокопенко - фахівчиня Сумський міський центр зайнятості. Тематика виступу стосувалась умов та порядку одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Зустріч проходила у громадському просторі «Розумний Хаб» у формі навчальної презентації.

24.06.2019

Одним із головних питань становлення особистості в юнацькому віці є питання «Ким бути?».

Уявлення про правильну чи неправильну професію формується з самого дитинства на основі модних тенденцій, думок батьків, бажання бути успішним.

Фахівці служби зайнятості ще з молодшого шкільного віку дають учням перші базові знання про професії та допомагають знайти правильний вектор руху на їх шляху до вибору.

21.06.2019

Для багатьох школярів найцікавіше влітку – можливість відпочити у пришкільному таборі, де безліч друзів, веселощі, спорт, свіже повітря і сила-силенна яскравих і незабутніх вражень.

19.06.2019

Червень – це пора роботи таборів з денним перебуванням учнівської молоді. Щороку учні разом з педагогічними працівниками відвідують Буринську районну філію Сумського обласного центру зайнятості.

13.06.2019

Навіть спека не завадила учням пришкільного табору Козацького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ" завітати днями до Конотопського міськрайонного центру зайнятості.

13.06.2019

24 червня в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з гендерних питань, де були розглянуті питання про насильство як соціальне явище та шляхи запобігання і вирішення даної проблеми.

У заході взяла участь начальник відділу соціальної роботи Глухівського районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Олена Смичок. Вона проінформувала присутніх про можливість організації патронатної сім’ї, як одного із способів зайнятості на сьогоднішній день в районі.

24.06.2019

19 червня з ініціативи фахівців Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася професіографічна екскурсія в ПАТ «Фармак» Діти мали змогу оглянути підприємство, ознайомитися зі специфікою роботи, умовами праці, з операціями, які виконують працівники на даному підприємстві. 

20.06.2019

На пошуки гарних працівників, здатних якісно та своєчасно виконувати свої професійні обов’язки, підприємства та організації завжди витрачають чимало сил та часу. Тому серед роботодавців є багато таких, які постійно звертаються за допомогою до Конотопський міськрайцентр зайнятості, і задоволені такою співпрацею.

14.06.2019

13 червня начальник відділу активної підтримки безробітних Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Ірина Арсьонова завітала в пришкільний табір літнього відпочинку «Сонечко» Глухівської школи № 3. Вона зустрілась з молодшими школярами та в ігровій формі познайомила їх зі світом професій.

13.06.2019

Під таким гаслом для учнівської молоді літнього пришкільного табору ЗОШ № 2 11 червня пройшов інтерактивний захід, який провела заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Глухівської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ Маріанна Прокопенко.

11.06.2019