Однією з послуг служби зайнятості є надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи з трудовим колективом у ситуації запланованого вивільнення.

23.11.2020

В Буринській районній філії Сумського обласного центру зайнятості був проведений семінар з представниками фермерських господарств на тему: «Найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства».

20.10.2020

09 вересня в актовій залі Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з керівниками відділів кадрів підприємств та приватними підприємцями на тему „ Легалізація зайнятості – крок на зустріч вашим працівникам.”

Відкриваючи семінар, заступник директора Валентина Шляхтун охарактеризувала стан ринку праці у місті та районі, розповіла про негативний вплив безробіття та його наслідки на незайняте населення, зокрема молодь, окреслила перспективи подальшої співпраці зі службою зайнятості.

10.09.2020

5 березня для суб’єктів господарювання сфери будівництва у Сумському міському центрі зайнятості відбувся спільний із управлінням Держпраці в Сумській області семінар «Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність». На зустріч завітали більше 20 представників роботодавців.

Дотримання законодавства про працю, уникнення порушень трудових прав працівників роботодавцями – головна мета зустрічі.

06.03.2020

27 лютого в приміщенні Охтирської філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся черговий профорієнтаційний захід - семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Цей захід проведений спільно з представниками Охтирського об'єднаного міського військомата та 22-го окремого мотопіхотного батальйону. Цей батальйон раніше базувався в місті Чугуїв, нещодавно був передислокований до міста Охтирка.

27.02.2020

17 листопада фахівці Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості провели семінар в комунальній установі "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради. Тема семінару: «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників».

17.11.2020

У Сумському міському центрі зайнятості двічі на місяць для шукачів роботи проводяться семінари з інформування про військову службу за контрактом.

23.09.2020

Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості продовжує тісно співпрацювати з «Глухівським бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З метою підвищення інформованості незайнятого населення щодо надання правової допомоги 14 серпня у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості пройшов черговий інформаційний семінар за участю начальника відділу «Глухівського бюро правової допомоги» Б. Балицького.

17.08.2020

28 лютого в Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар для представників малого та середнього бізнесу на тему: "Участь представників малого та середнього бізнесу у програмі "Доступні кредити 5-7-9%". Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі осіб з інвалідністю)".

02.03.2020

У Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста Ромни та Роменського району на тему: "Сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування робочих місць кваліфікованим персоналом, в тому числі для осіб з інвалідністю", під час якого провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Хобта ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, основними тенденціями на ринку праці Роменщини та звернула увагу на новітні методи роботи з партнерами, зокрема, на засадах рекру

27.02.2020