оп

Задля укомплектування військових частин і донесення до безробітних громадян інформацію про можливість проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України у Липоводолинська районна філія Сумського ОЦЗ нещодавно відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників військової частини А 1476 головного старшини Володимира Кунди та начальника лазні Віталія Ващенка.

19.08.2019

Задля оперативного підбору працівників на заявлені пропозиції робочих місць служба зайнятості регулярно проводить міні-ярмарки вакансій.

Так, 30 липня, в Сумському міському центрі зайнятості відбулася зустріч успішної підприємиці Людмили Клименко із шукачами роботи. Наразі працедавцю для роботи у кафе терміново потрібні кухонні робітники.

Роботодавець детально розповіла присутнім про графік роботи, обов’язки та вимоги до працівників. Своїм співробітникам вона гарантує стабільну заробітну плату та гідні умови праці.

30.07.2019

Задля інформування та попередження про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості 27 липня 2019 року відбувся семінар для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

24.07.2019

У Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: "Сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування робочих місць кваліфікованим персоналом, в тому числі осіб з інвалідністю".

18.07.2019

У рамках спільного із Українським радіо інформаційного проекту 17 липня у Сумському міському центрі зайнятості відбувся анонсований тренінг для усіх бажаючих «Презентую себе!».
Спікерами заходу були Марина Троїцька та Валентина Мирославська, представники ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». 

18.07.2019

У Сумському міському центрі зайнятості  відбувся міні-ярмарок вакансій АТ «Сумигаз».

09.08.2019

Сьогодні в приміщенні Охтирської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся черговий профорієнтаційний захід спільно з представниками Охтирського військомату, був проведений семінар для безробітних з орієнтації на службу в збройних силах України.

Метою цього заходу було інформування безробітних щодо можливостей вирішення проблеми зайнятості шляхом укладання контракту. 

25.07.2019

Актуальні питання щодо проходження військової служби за контрактом піднімалися 19 липня під час проведення інформаційного семінару з безробітними Лебединською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості.

22.07.2019

У Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості 18 липня проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. 
Метою проведення заходу було інформування присутніх щодо проведення навчальних зборів з практичним призовом резервістів оперативного резерву та військовозобов’язаних у Збройних Силах України у 2019 році та проходження військової служби за контрактом.

18.07.2019

Кожного літа діти Шосткинщини мають можливість відпочити у санаторії-профілакторії «Лісний» Шосткинського казенного заводу «Імпульс». Працівники санаторію-профілакторію організовують цей відпочинок так, щоб він був не тільки веселим і корисним, а й змістовним.

16.07.2019