Вбудована мініатюра для Служба зайнятості допомагає учасникам бойових дій

Повернення ветеранів війни до мирного життя часто буває дуже не простим. Адже, на цьому етапі, необхідно знайти застосування собі, набутому військовому досвіду і одночасно відповідати умовам та вимогам сучасного ринку праці. Саме тому, вони звертаються за допомогою до Служби зайнятості, яка пропонує найширший спектр послуг з професійної  адаптації, забезпечує супровід і надання практичної та методичної допомоги. 

17.11.2023
Вбудована мініатюра для Мікрогрант на власну справу: історія донеччанки, яка відкрила у Сумах швейний бізнес

Ольга переїхала з Донецька до Сум та рік тому, скориставшись мікрогрантом «Власна справа», розпочала швейний бізнес. Хто і як може отримати гроші на розвиток власної справи – у  сюжеті ТК "СТС"

02.11.2023
Вбудована мініатюра для Сумський обласний центр зайнятості. Підтримка ВПО

Про соціальні послуги, які надає обласна служба зайнятості вимушеним переселенцям з урахуванням їх інтересів та професійного досвіду, розповідає заступник начальника управління реалізації політики зайнятості Сумського ОЦЗ Наталія Куценко (ТРК "Академ TV")

30.10.2023
Вбудована мініатюра для Понад 250 ВПО працевлаштовано на Сумщині з початку року

Брифінг щодо підсумків інформаційної кампанії для ВПО «Ти потрібен»

24.10.2023
Вбудована мініатюра для Запрацювала нова програма для працевлаштування осіб з інвалідністю

Роботодавці можуть отримати компенсацію від держави за працевлаштування та облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ групи.

20.10.2023
Вбудована мініатюра для З початку 2023 року на Сумщині працевлаштовано 228 внутрішньо переміщених осіб

Особливості працевлаштування внутрішньо переміщених осіб на Сумщині, грантові програми, ваучери на навчання та інші послуги Служби.

18.10.2023