Служба зайнятості повертається до звичного режиму роботи  – центри зайнятості відновили особистий прийом громадян, почали проводити семінари, ярмарки вакансій, презентації, щоправда  з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

18.08.2020

Сьогодні, 8 липня, директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний привітав з ювілеєм відомого підприємця та мецената Сумщини, одного з першопрохідців підприємництва, який започатковував цей рух наприкінці минулого століття в нашому краї Бориса Герцевича Когана.   

Його доля не схожа на інші. Майже три десятиліття роботи на СМНВО ім. Фрунзе - від слюсаря дійшов до директора дослідно-експериментального заводу ВНДІ «Компресормаш».

08.07.2020

Коли стало відомо, що допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок, ФОПівці масово кинулися до центрів зайнятості здавати пакети документів.

17.06.2020

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» став активним учасником виставки. На виставковому стенді навчального закладу були представлені досягнення навчального закладу та проведено майстер-клас «Використання в навчальному процесі сучасних оптичних приладів та діджиталізація зображень при підготовці бджолярів 3-го розряду».

Доповідач майстер-класу, майстер виробничого навчання з професії «Бджоляр» отримав сертифікат.

07.08.2020

Сумщина продовжує утримувати лідерство в Україні з виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто під час діяльності сплачували єдиний соціальний внесок.

Про це, до речі, також відзначив голова обласної державної адміністрації Роман Грищенко під час недавнього перебування з робочою поїздкою в Сумській області міністра Кабінету міністрів України Олега Немчінова.

17.06.2020

Цікавою інформацією поділився директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. «Ви знаєте, що таке  Courséra?, - запитує він. – Я теж недавно дізнався. Це глобальна освітня платформа, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу. Це гуманітарні науки, психологія, економіка, підприємництво, ІТ-технології  та багато іншого. Коротше кажучи, кожен може обрати фах до душі, що йому до смаку. Зрештою, кожен має право порадитися зі своїм кар’єрним радником».

11.06.2020