Сумська обласна служба зайнятості для запобігання поширенню коронавірусної інфекції  запровадила запобіжні дії.

Тимчасово призупинено проведення особистого прийому громадян у центрах зайнятості та філіях. Заяви та звернення приймаються виключно у електронній формі, за допомогою поштового зв’язку чи скриньки для кореспонденції, встановлену у кожному центрі зайнятості та філії Сумського обласного центру зайнятості.

01.04.2020

12 березня представники Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості черговий раз завітали з візитом до Березівської об'єднаної територіальної громади в село Слоут.

13.03.2020

Директор Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Андрій Клименко та заступник директора Тетяна Подрєз провели робочі зустрічі з керівником СФГ «Урожай» Володимиром Шевченко та директором філії ПрАТ з іноземними інвестиціями «Слобожанська будівельна кераміка» в с. Плавинище Роменського району Юрієм Ткаченко.

11.03.2020

З метою підбору кандидатів на посади «поліцейський конвойної служби» та «водій-поліцейський» 12 березня в Сумському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

13.03.2020

Як пройти шлях від задуму до власного виробництва вже знає сумський бізнесмен Антон Морозов.

12.03.2020

На виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо відвідування суб’єктів господарювання у сфері будівництва з питань легалізації трудових відносин відбулась робоча зустріч директора Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Андрія Клименка, заступника директора Тетяни Подрєз, заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оленою Павленко з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Сумській області Тетяною Яременко.

10.03.2020