Відбулася зустріч безробітних осіб Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості з старшим офіцером відділення з добору в Сумській області окремого регіонального центру комплектування м. Харківа Державної прикордонної служби України лейтенантом Олександром Вареником, який запрошував безробітних до лав прикордонної служби.

24.01.2020

Цей тиждень у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості розпочався з відвідин ринкоутворюючих підприємств міста, які провадять свою діяльність у лісовому господарстві. Директор філії Олексій Москаленко провів робочі зустрічі з керівником ДП «Глухівський агролісгосп» Русланом Клєйншмідтом та керівником ДП «Глухівське лісове господарство» Василем Кацалапом.

23.01.2020

Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшла мова під час робочої зустрічі фахівця Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Наталії Міщенко зі старостою с. Ображіївка Тетяни Коваленко.

У ході конструктивного діалогу обумовлено шляхи співпраці філії обласного центру зайнятості та старостату у напрямку реалізації програми зайнятості населення.

21.01.2020

Якщо до служби зайнятості звертається людина, яка бажає працювати, але не має освіти, або, що не може знайти роботу за фахом, - у таких випадках шукачам роботи пропонується змінити професію або оволодіти новою, підвищити кваліфікацію у сучасних навчальних комплексах – центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

23.01.2020

У Сумському міському центрі зайнятості двічі на місяць проходять інформаційні семінари з інформування про військову службу за контрактом.

22 січня до участі у заході були залучені представники Сумського міського військового комісаріату Державної прикордонної служби України, а також військові з 27 Сумської реактивної артилерійської бригади та 81 десантно-штурмової бригади.

22.01.2020

20 січня відбулася робоча зустріч начальника Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр побації» в Сумській області Анатолія Глуха та представників Лебединської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості. Метою зустрічі було визначення координації спільної діяльності та розв'язання проблемних питань щодо елементів пенітенціарної пробації.

20.01.2020