В Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міста та приватних підприємств, які обслуговують житлові будинки з питань проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру за участю заступника міського голови Сергія Хоронька, заступника директора Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Тетяни Подрєз, заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олени Па

18.04.2019

Сумський міський центр зайнятості у приміщенні ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» організував інформаційний масовий захід - Ярмарок вакансій у галузі будівництва та сфери послуг для випускників цього навчального закладу.

15.04.2019

13 квітня фахівці з профорієнтації Сумського міського центру зайнятості були задіяні в масштабному профорієнтаційному заході - «PROFI CITY» у ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» (ПТУ-16).

15.04.2019

Провідним фахівцем з профорієнтації Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Наталією Цвєтковою було проведено профорієнтаційний урок у Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4. Восьмикласники були ознайомлені з послугами, які надаються службою зайнятості, з ринком праці міста та району, з професіями, які є актуальними в наш час. 

17.04.2019

Робочі зустрічі директора Роменської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ Андрія Клименка та заступника директора Тетяни Подрєз не втрачають актуальності, бо це пряме спілкування, як показує досвід, спрацьовує на обопільний позитив як для роботодавців, так і тих, хто шукає роботу.

15.04.2019

Випускники 9 класів шкіл району завітали на День відкритих дверей до філії ДНЗ “Охтирський центр ПТО” смт Велика Писарівка. Навчальний заклад з радістю зустрів учнів Великописарівської, Вільненської, Ямненської, Пожнянської загальноосвітніх шкіл.
Директор ліцею Олена Кальченко провела презентацію навчального закладу, розповіла про історію його створення, ознайомила слухачів із професіями, за якими у філії проводиться навчання. 

15.04.2019