оп

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації запросив усіх зацікавлених надати свої пропозиції щодо складання стратегічного бачення та місії Сумщини. Це, по суті, сукупність унікальних історичних і сучасних особливостей та конкурентних переваг, які у регіону вже є, та які варто зберегти для подальшого розвитку, або здобути у його процесі.

25.06.2019

13 червня фахівці з профорієнтації Сумського міського центру зайнятості разом із вихованцями Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відвідали місцеве швейне виробництво Сумське ВП «Стиль» УТОГ. 

14.06.2019

фахівці Конотопського міськрайцентру зайнятості організували і провели міні-ярмарок вакансій

14.06.2019

18 червня  до Сумського міського центру зайнятості на профорієнтаційну зустріч завітали старшокласники  Сумської гімназії №1. Час летить невпинно швидко, тож замислитись над вибором професійного шляху необхідно вже сьогодні.

18.06.2019

З метою вивчення кадрових потреб роботодавця, інформування про послуги, які надає служба зайнятості, відбулася зустріч провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Романа Іващенка з головним бухгалтером ПП «Агротемп» Світланою Васютою.

14.06.2019

10 червня 2019 року старшим інспектором Буринського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області Ігорем Макогонюком проведено робочу зустріч з провідним фахівцем з питань зайнятості Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Світланою Ткаченко. 

12.06.2019