22 жовтня в Шосткинській міськрайонній філії Сумського ОЦЗ відбувся тренінг-семінар для молоді "Самореалізація - вибір завжди за тобою. Шлях до успіху" за участю психолога «Клініки дружньої до молоді» Олени Рудової. 
Метою заходу було формування впевненості в собі та вміння досягати поставлених цілей, мотивація до навчання, формування позитивної мотивації молоді до пошуку роботи.

22.10.2018

Увага! Розпочався набір слухачів на професійне навчання, по закінченню якого можна гарантовано отримати професійні знання, вміння та навички «ШВАЧКИ»

Швачка – одна із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. Зараз ця професія найбільш поширена у швейному та трикотажному виробництві.

08.10.2018

Щиро вітаю Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати Вам, шановні ветерани Сумської обласної служби зайнятості,  теплі слова подяки за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість, творчий підхід та неоціненний вклад у розвиток служби зайнятості!

01.10.2018

У Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбулось  засідання "круглого столу" з роботодавцями за темою: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам). Соціальний діалог». 

22.10.2018

Сьогодні відбулась робоча зустріч директора Ямпільської районної філії Сумського ОЦЗ Марини Мартиненко з начальником Ямпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Світланою Меньковою по обговоренню «Меморандуму про співпрацю».

03.10.2018

Зі створенням об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації у голів новостворених об’єднань виникає безліч питань в площині ефективного управління громадою, ведення господарської діяльності, забезпечення безпеки життєдіяльності, розвитку інфраструктури, соціального захисту. З тим, аби підставити плече й убезпечити від невірних кроків обласна служба зайнятості перша в Україні виступила з ініціативою створити центр допомоги об’єднаним територіальним громадам у селі Хоружівка Недригайлівського району, малій батьківщині третього Президента України Віктора Ющенка.

21.09.2018