оп

Цьогорічні урочистості з нагоди Дня Незалежності традиційно стартували з головної сцени області – в Сумському обласному академічному театрі ім. М. С. Щепкіна, в якому   зібралися краші представники різних галузей життєдіяльності області.

23.08.2019

21 серпня у Кролевецькій районній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на якому здійснювався підбір працівників (швачок) для ПП «Ярослав». Розпочала захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Галина Черненко, яка охарактеризувала тривожну ситуацію на ринку праці району, бо нині при значній кількості вакансій практично відсутні кандидати на їх укомплектування.

22.08.2019

Позитивним прикладом вдосконалення взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами є спільна діяльність Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості з Слобідською та Чернечослобідською сільськими радами.

Вже багато років центр зайнятості плідно співпрацює з сільськими головами у питаннях забезпечення тимчасовою зайнятістю безробітних.

21.08.2019

У липні 2019 року в селі Ображіївка Шосткинського району відбулася знаменна подія - відкрили новий стадіон. У реконструкції цього об'єкту брали участь і зареєстровані безробітні, які працювали на громадських роботах. Ще в минулому році влада району почала реалізовувати цей проект, а після утворення Шосткинської об'єднаної територіальної громади, до складу якої увійшла Ображіївка, відстоювали «право на життя» цього проекту вже міська влада разом із старостою села.

23.08.2019

Тростянецька міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості співпрацює з владою та роботодавцями в питаннях організації та проведення громадських та інших роботах тимчасового характеру, підкреслює важливість цього виду робіт як для населення, так і для роботодавців.

21.08.2019

Однією з новітніх форм надання послуг роботодавцям та шукачам роботи є виїзний ярмарок вакансій, який надає змогу претендентам на вакантні посади безпосередньо на підприємстві наглядно ознайомитись з умовами праці та отримати інформацію про майбутню роботу.

21.08.2019