10 серпня 2018 року для шукачів роботи, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості, відбувся тематичний семінар щодо переваг легального працевлаштування

10.08.2018

8 серпня в інформаційному залі Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями. Тема заходу «Заробітна плата та соціальні гарантії працівників». 
Участь у семінарі взяли: директор філії О. Спориш, перший заступник начальника Буринського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Сумській області Н. Глуховцева та начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УСЗН Путивльської РДА В. Бровкіна.

08.08.2018

Днями фахівцями Лебединської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості було проведено виїзну акцію у село Будилка з метою інформування громадян про широкий спектр послуг центру зайнятості, котрими вони можуть скористатись. Всіх бажаючих було ознайомлено з переліком актуальних вакансій, котрі потребують укомплектування.

06.08.2018

Для клієнтів Сумського міського центру зайнятості проведена презентація одного із найбільших підприємств нашої області - ПрАТ "Монделіс Україна"

10.08.2018

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру - тема, що обговорювалася під час ділової зустрічі, яка відбулася в Краснопільській районній філії Сумського обласного центру зайнятості між директором філії Галиною Акименко та селищним головою Краснопільської ОТГ Юрієм Яремчуком.
Так, за результатами роботи за 7 місяців поточного року, в громадських та інших роботах тимчасового характеру по Краснопільській селищній раді взяло участь 84 особи.

06.08.2018

Задля укомплектування військових частин і донесення до безробітних громадян інформації про можливість проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України у Липоводолинській районній філії Сумського обласного центру зайнятості сьогодні, 1 серпня, відбувся інформаційний семінар за участю представників Липоводолинського районного військового комісаріату майора В. Анохіна та головного спеціаліста О. Чайки.

01.08.2018