Сьогодні, 8 липня, директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний привітав з ювілеєм відомого підприємця та мецената Сумщини, одного з першопрохідців підприємництва, який започатковував цей рух наприкінці минулого століття в нашому краї Бориса Герцевича Когана.   

Його доля не схожа на інші. Майже три десятиліття роботи на СМНВО ім. Фрунзе - від слюсаря дійшов до директора дослідно-експериментального заводу ВНДІ «Компресормаш».

08.07.2020

Коли стало відомо, що допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок, ФОПівці масово кинулися до центрів зайнятості здавати пакети документів.

17.06.2020

Ринок праці Сумщини продовжує штормити. Коронавірус зненацька перекреслив усі прогнози різних фахівців. Нині спостерігається рецесія економіки, паростки її відродження ледь пробуджується.

Досить сказати, якщо сьогодні навантаження на одне вільне робоче місце 16 осіб працездатного віку, то минулого року цей показник був утричі, нижчий - 5 чоловік.

03.06.2020

Сумщина продовжує утримувати лідерство в Україні з виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто під час діяльності сплачували єдиний соціальний внесок.

Про це, до речі, також відзначив голова обласної державної адміністрації Роман Грищенко під час недавнього перебування з робочою поїздкою в Сумській області міністра Кабінету міністрів України Олега Немчінова.

17.06.2020

Цікавою інформацією поділився директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. «Ви знаєте, що таке  Courséra?, - запитує він. – Я теж недавно дізнався. Це глобальна освітня платформа, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу. Це гуманітарні науки, психологія, економіка, підприємництво, ІТ-технології  та багато іншого. Коротше кажучи, кожен може обрати фах до душі, що йому до смаку. Зрештою, кожен має право порадитися зі своїм кар’єрним радником».

11.06.2020

Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)» (законопроект № 3329-д: http://tiny.cc/giy2oz).

28.05.2020