Вбудована мініатюра для Від початку карантину кількість безробітних збільшилася майже втричі, але зараз з кожним днем їх стає все менше.

Коментар начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Наталії Куценко для телекомпанії СТС.

16.07.2020
Вбудована мініатюра для Допомога бізнесу!

В умовах епідемії підприємці потребували значної фінансової підтримки. Механізм її надання був реалізований через державну службу зайнятості. За рейтингом результатів наданої допомоги Сумщина опинилася в лідерах. Про це в ефірі ТРК "Відікон" розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний

06.07.2020
Вбудована мініатюра для Черги безробітних у службі зайнятості змінюються чергами підприємців за допомогою

Черги безробітних в службі зайнятості змінюються чергами підприємців за допомогою. Зокрема, компенсації від держави хочуть отримати ті бізнесмени, які зупиняли роботу через карантин, але не звільняли своїх працівників. Уряд передбачив на це майже 5 мільярдів гривень. Але гроші дістануться не всім. Коментар директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного.

20.05.2020
Вбудована мініатюра для Тема дня. Допомога по частковому безробіттю-2020: як отримати?

22 квітня прийнято постанову про допомогу по частковому безробіттю. 28 квітня вона набула чинності. Хто може претендувати на таку допомогу? Як її отримати? Про які суми для Сумської області йде мова? Спікер: Алла Придатко, начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Сумського обласного центру зайнятості.

05.05.2020
Вбудована мініатюра для Тема дня. Ринок праці та робота центрів зайнятості Сумської області в період карантинних обмежень

Як зараз працюють центри зайнятості? Як отримати статус тимчасово безробітного в умовах карантину? Про які законодавчі зміни варто знати? І яка загальна ситуація на ринку праці Сумської області? Про це – в програмі «Тема дня» 

15.04.2020
Вбудована мініатюра для Хто такий «Консультант роботодавця»?

Відеосюжет щодо впровадження нової послуги на прикладі роботи Сумської районної філії обласного центру зайнятості

20.02.2020