Вбудована мініатюра для Черги безробітних у службі зайнятості змінюються чергами підприємців за допомогою

Черги безробітних в службі зайнятості змінюються чергами підприємців за допомогою. Зокрема, компенсації від держави хочуть отримати ті бізнесмени, які зупиняли роботу через карантин, але не звільняли своїх працівників. Уряд передбачив на це майже 5 мільярдів гривень. Але гроші дістануться не всім. Коментар директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного.

20.05.2020
Вбудована мініатюра для Тема дня. Допомога по частковому безробіттю-2020: як отримати?

22 квітня прийнято постанову про допомогу по частковому безробіттю. 28 квітня вона набула чинності. Хто може претендувати на таку допомогу? Як її отримати? Про які суми для Сумської області йде мова? Спікер: Алла Придатко, начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Сумського обласного центру зайнятості.

05.05.2020
Вбудована мініатюра для Тема дня. Ринок праці та робота центрів зайнятості Сумської області в період карантинних обмежень

Як зараз працюють центри зайнятості? Як отримати статус тимчасово безробітного в умовах карантину? Про які законодавчі зміни варто знати? І яка загальна ситуація на ринку праці Сумської області? Про це – в програмі «Тема дня» 

15.04.2020
Вбудована мініатюра для Хто такий «Консультант роботодавця»?

Відеосюжет щодо впровадження нової послуги на прикладі роботи Сумської районної філії обласного центру зайнятості

20.02.2020
Вбудована мініатюра для Консультант роботодавців

У цьому році в Шостці почнуть працювати консультанти роботодавців

28.01.2020
Вбудована мініатюра для Всебічна допомога та сприяння!

Державна служба зайнятості запустила новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал. Завдяки цьому сервісу шукачі роботи зможуть також підвищити свою кваліфікацію.

 

24.01.2020