Вбудована мініатюра для «До людей – по-людськи»

До 30-річчя створення Cумського обласного центру зайнятості!

 

22.12.2020
Вбудована мініатюра для Державна підтримка для бізнесу!

Роботодавці Сумщини уже отримали 100 млн грн допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Які чинники дозволили нашому регіону отримати лідерську позицію в даному питанні – розповів директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

16.09.2020
Вбудована мініатюра для Від початку карантину кількість безробітних збільшилася майже втричі, але зараз з кожним днем їх стає все менше.

Коментар начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Наталії Куценко для телекомпанії СТС.

16.07.2020
Вбудована мініатюра для Допомога бізнесу!

В умовах епідемії підприємці потребували значної фінансової підтримки. Механізм її надання був реалізований через державну службу зайнятості. За рейтингом результатів наданої допомоги Сумщина опинилася в лідерах. Про це в ефірі ТРК "Відікон" розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний

06.07.2020
Вбудована мініатюра для Черги безробітних у службі зайнятості змінюються чергами підприємців за допомогою

Черги безробітних в службі зайнятості змінюються чергами підприємців за допомогою. Зокрема, компенсації від держави хочуть отримати ті бізнесмени, які зупиняли роботу через карантин, але не звільняли своїх працівників. Уряд передбачив на це майже 5 мільярдів гривень. Але гроші дістануться не всім. Коментар директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного.

20.05.2020
Вбудована мініатюра для Тема дня. Допомога по частковому безробіттю-2020: як отримати?

22 квітня прийнято постанову про допомогу по частковому безробіттю. 28 квітня вона набула чинності. Хто може претендувати на таку допомогу? Як її отримати? Про які суми для Сумської області йде мова? Спікер: Алла Придатко, начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Сумського обласного центру зайнятості.

05.05.2020