Вбудована мініатюра для До 100-річчя від дня створення Конотопської Біржі Праці

1 лютого 2019 року в Конотопському міськрайцентрі зайнятості урочисто відзначили 100-річччя від дня створення Конотопської Біржі Праці.

Програма Дня відкритих дверей, присвяченого цій історичній даті, була надзвичайно насичена різноманітними заходами.

 

06.02.2019
Вбудована мініатюра для Соціальний Оскар СумДУ-2018!

«Соціальний Оскар СумДУ-2018»! У Сумському державному університеті визначили найкращі суспільно корисні проекти регіону та нагородили діячів, які сприяють впровадженню інновацій у всі сфери життєдіяльності соціуму. Номінантом на цьогорічний оскар став і проект телеканалу «Відікон» «Три питання владі». Репортаж із урочистої церемонії нагородження – далі у нашому інформаційному випуску.

22.11.2018
Вбудована мініатюра для Перший в Україні Центр сприяння розвитку ОТГ Державної служби зайнятості з’явився на Сумщині!

Перший в Україні Центр сприяння розвитку ОТГ Державної служби зайнятості з’явився на Сумщині! У селі Хоружівка Недригайлівського району відбулося урочисте відкриття приміщення на базі Сумського центру професійно-технічної освіти. На визначній події національного рівня були присутні представники Державної служби зайнятості, обласної та районної влад, місцевого самоврядування, громадські діячі та духовенство.

23.10.2018
Вбудована мініатюра для З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки працівники Сумської районної філії обласного центру зайнятості вітають колег та соціальних партнерів

З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки працівники Сумської районної філії обласного центру зайнятості вітають колег та соціальних партнерів: «Вишиванка – це символ духовного багатства нашого народу, зв’язок багатьох поколінь, що не переривається тисячоліттями. Ці чарівні та таємничі візерунки на наших вишиванках відображають нашу національну приналежність, українські традиції, неповторну ідентичність. Тож нехай вони оберігають кожного від негараздів та нагадують про рідну землю та наших батьків».

17.05.2018