Вбудована мініатюра для Служба зайнятості допомагає учасникам бойових дій

Повернення ветеранів війни до мирного життя часто буває дуже не простим. Адже, на цьому етапі, необхідно знайти застосування собі, набутому військовому досвіду і одночасно відповідати умовам та вимогам сучасного ринку праці. Саме тому, вони звертаються за допомогою до Служби зайнятості, яка пропонує найширший спектр послуг з професійної  адаптації, забезпечує супровід і надання практичної та методичної допомоги. 

17.11.2023
Вбудована мініатюра для Мікрогрант на власну справу: історія донеччанки, яка відкрила у Сумах швейний бізнес

Ольга переїхала з Донецька до Сум та рік тому, скориставшись мікрогрантом «Власна справа», розпочала швейний бізнес. Хто і як може отримати гроші на розвиток власної справи – у  сюжеті ТК "СТС"

02.11.2023
Вбудована мініатюра для Сумський обласний центр зайнятості. Підтримка ВПО

Про соціальні послуги, які надає обласна служба зайнятості вимушеним переселенцям з урахуванням їх інтересів та професійного досвіду, розповідає заступник начальника управління реалізації політики зайнятості Сумського ОЦЗ Наталія Куценко (ТРК "Академ TV")

30.10.2023
Вбудована мініатюра для У цьому році до Шосткинського центру зайнятості звернулось понад 120 внутрішньо переміщених осіб

Фахівці розповіли, яка кількість переселенців нині шукає роботу, як їм у цьому допомагає держава та міська влада.

09.10.2023
Вбудована мініатюра для Аграрії Шосткинської громади вже обмолотили 90% гречки

Вже обмолочено 57% врожаю, роботи тривають.

26.09.2023
Вбудована мініатюра для Отримати статус безробітного можна двома способами

Шосткинський центр зайнятості продовжує працювати в умовах війни. Отримати статус безробітного наразі можна двома способами: безпосередньо у відомстві та через застосунок «Дія». Детальніше про та наявні актуальні вакансії це – у новинному сюжеті ТРК Акцент.

26.08.2022