15 лютого, другий день робочого візиту заступника голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлії Жовтяк на Сумщину, видався не менш насиченим, ніж перший.

Сьогодні, 15 лютого Ю.Жовтяк  зустрілася з з колективами обласного центру зайнятості та центру професійно-технічної освіти, керівництвом Сумського міського центру зайнятості.

15.02.2019

Фахівці Тростянецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості  щотижня  відвідують утворені об’єднані територіальні громади.

На сьогоднішній день тісну співпрацю налагоджено з двома  об’єднаними територіальними громадами Тростянецького району за наступними напрямками:

організація громадських та інших робіт тимчасового характеру;

13.02.2019

Підготовка фахівців з підприємництва є важливою складовою розвитку економіки в Україні.

12.02.2019

З робочим візитом на Сумщині перебувають заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк та заступник начальника управління-начальник відділу капітального будівництва Сергій Рой.

14.02.2019

Вирішення питань зайнятості сільського населення займає одне з пріоритетних місць у роботі служби зайнятості. Зі створенням територіальних громад співпраця з сільськими громадами значно активізуалася й розширила свої аспекти. Полягає вона у наданні широкого спектру послуг як для незайнятого сільського населення так і місцевим роботодавцям.

12.02.2019

12 лютого для роботодавців міста у Сумському міському центрі зайнятості відбувся спільний із Управлінням Держпраці у Сумській області захід інформаційно-роз’яснювального характеру на тему «Шляхи реалізації політики зайнятості через співпрацю з соціальними партнерами». На зустріч завітали представники 33 сумських підприємств, установ та організацій.

12.02.2019