оп

У Центрі сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад у с. Хоружівка віддбувся практичний семінар для фахівців ОТГ, сільських та селищних рад Сумщини з питань містобудівної документації та індивідуального будівництва житла.

21.06.2019

20 червня у Сумському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій компанії KEYMAKR AEM LTD. 

20.06.2019

На цьому тижні фахівці Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відвідали ПАТ «Фармак» - ведуче фармацевтичне підприємство України, яке є лідером виробництва ліків та постачає лікарські засоби в більше ніж 20 країн світу (Німеччина, Франція, Італія, Греція, Туреччина, Індія, Єгипет, Росія та інші країни Європи, СНД та Балтії).

19.06.2019

Ні для кого не секрет, що в суспільстві побутують різні думки щодо оцінки діяльності служби зайнятості. Одні пишуть про неї хвалебні оди, інші не скупляться відправляти на її адресу нищівні критичні, дошкульні та болючі стріли.

Очевидно, обидві сторони мають власні аргументи, аби дотримуватися своєї позиції стосовно ставлення до служби зайнятості.

Хоча не забуваймо: там працюють такі ж люди, як і ми. Зі своїми проблемами, різними характерами, негараздами тощо.

20.06.2019

У Сумському обласному центрі зайнятості з 11 по 19 червня відбулися співбесіди директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, заступників директора Лідії Павлик та Володимира Дмітрієва з директорами, заступниками директорів, заступниками директорів-начальниками відділів надання соціальних послуг базових центрів зайнятості та філій щодо виявлення потенціальних можливостей для реалізації основних завдань та функцій у 2019 році.

19.06.2019

Як повідомлялося раніше, триває конкурс на кращий благоустрій територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості. Ініціатива під умовною назвою «Нам не все одно, де працюємо» набула широкого розголосу й підтримки.

18.06.2019