18 жовтня в Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбувся "круглий стіл" з роботодавцями на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам. Соціальний діалог».
У роботі "круглого столу" взяли участь керівництво та інспектори праці Конотопської міської ради, представники Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, Конотопського управління державної фіскальної служби, фахівці Конотопського міськрайцентру зайнятості.

22.10.2018

У селі Хоружівка Недригайлівського району Сумської області розпочав роботу перший в Україні Центр сприяння розвитку ОТГ Державної служби зайнятості. Він створений на базі навчального відділення державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

19.10.2018

Продовжуючи профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю Сумського району, спеціалістом районної філії Сумського обласного центру зайнятості 17 жовтня був проведений профорієнтаційний урок з учнями 9 та 11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради.
На початку уроку учні розповіли про свої професійні вподобання.
Фахівець служби зайнятості ознайомив учнів з посадовими обов’язками, вимогами до особистісних та професійних якостей представників цих професій.

18.10.2018

19 жовтня поточного року у приміщенні ПАТ КБ «ПриватБанку» по вул.

22.10.2018

Сьогодні, 18 жовтня, на Сумщині з робочим візитом перебуває виконуючий обов'язки Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. У поїздці його супроводжують Олександр Калігаєв -  начальник відділу навчальних закладів управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів та Ігор Щербик - начальник управління інформаційних ресурсів ДСЗ(ЦА).

18.10.2018

18 жовтня у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Жінка на ринку праці», на який були запрошені представники територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. У заході взяли участь жінки, що перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні. 

18.10.2018