Днями в Білопільській районній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з орієнтації на виконання військового обов’язку в запасі, проходження служби у військовому резерві.

22.06.2018

В Конотопському міськрайонному центрі зайнятості завжди приділяють особливу увагу організації та проведенню громадських робіт. Кропітка робота керівництва та фахівців центру зайнятості з сільськими головами, тісна співпраця, консолідація коштів та робочих рук, бажання робити справу, корисну для громади, дає позитивні результати як громадам Конотопського району в цілому, так і окремим безробітним громадянам зокрема.

22.06.2018

20 червня в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи. Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Галина Харламенко детально розповіла про види соціальних послуг, які надаються lержавною службою зайнятості безробітним, та про попит і пропозиції робочої сили в регіоні. Фахівець філії презентувала учасникам заходу оновлений сайт ДСЗ, а також продемонструвала його можливості з пошуку роботи в рубриці «Шукаю роботу» та створення «Персонального кабінету» шукача роботи тощо.

20.06.2018

22 червня в Краснопільській районній філії Сумського обласного центру зайнятості пройшов семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, в якому взяла участь начальник управління соціального захисту населення Краснопільської РДА Олена Лавріненко. Призначення субсидії по новому хвилює більшість громадян, тому на семінарі безробітні мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на свої питання. О. Лавріненко ознайомила присутніх з новими умовами призначення субсидії громадянам, зокрема тим, які перебувають на обліку як безробітні.

 

22.06.2018

Розпочався цикл виїзних профорієнтаційних акцій Cумського міського центру зайнятості до осередків дитячого літнього дозвілля.

21 червня до відпочивальників дитячого оздоровчого табору «Зоряний» завітали фахівці з профорієнтації Сумського міського центру зайнятості. Цікава і пізнавальна інформація про світ професій краще сприймається через гру, тому діти стали учасниками інтерактивного заходу.

21.06.2018

Про умови проходження військової служби за контрактом сьогодні, 20 червня, розповідали на семінарі з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі офіцера відділення комплектування Сумського міського військового комісаріату Олександра Лего.
Військова служба - місце роботи і для чоловіків, і для жінок. За умови укладення контракту, особа отримує зайнятість та фінансову стабільність. Для військовослужбовців передбачені окремі пільги та діють норми чинного законодавства, які регулюють питання проходження служби.

 

20.06.2018