З метою популяризації юридичних знань серед соціально вразливих категорій громадян сьогодні, 14 серпня, у Сумському міському центрі зайнятості для осіб з інвалідністю відбувся тематичний семінар за участю Олени Бондар, представника Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

14.08.2018

У «СВІТЛОМУ» БУЛО ВЕСЕЛО, ГАМІРНО, ПІЗНАВАЛЬНО ТА ЦІКАВО!

Під час цих заходів, які проходять у жвавій інтерактивній формі, діти знайомляться з світом професій, граються у профорієнтаційні ігри, виконують ділові вправи, беруть участь у конкурсах, дискутують про те, як досягти кар’єрного успіху, розповідають про професії своїх батьків та знайомих, діляться мріями про майбутнє.

08.08.2018

7 серпня в приміщенні Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця для Роменського відділу поліції Головного управління національної поліції в Сумській області за участю капітана поліції, начальника сектору кадрового забезпечення Роменського відділу поліції Андрія Сірого та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Тетяни Бурнос.

07.08.2018

14 серпня в приміщенні Глухівської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ відбувся ярмарок вакансій за участі представників АТ «ЕЛПА», зокрема, радника концерну «Нікмас» Олександра Неселевського, в.о. директора з організаційного розвитку та управління персоналом Миколи Ключка, начальника конструктор-технічного відділу Олександра Мамая, заступника директора філії Валентини Шляхтун, заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталії Зайчик та шукачів роботи. На сьогоднішній день підприємство потребує працівників на вакантні посади: 
- монтажник-налагоджувальник, 

14.08.2018

Сьогодні в приміщені Ямпільської РДА відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

07.08.2018

Сьогодні відбулась робоча зустріч директора Ямпільської районної філії Сумського ОЦЗ Марини Мартиненко з начальником Ямпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Світланою Меньковою.
Спільний захід спрямований на ознайомлення засуджених громадян до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі з основними напрямами соціальної політики держави щодо працевлаштування, про стан ринку праці, можливості професійного навчання, перспективи працевлаштування на постійну чи тимчасову роботу.

07.08.2018