ТОВ «Завод Кобзаренка» відкрив своє відділення з виготовлення сільськогосподарської техніки в місті Ромни за адресою: вул. Полтавська, 190. Відділення складається з трьох діючих цехів.

18.12.2018

Триває процес презентації нового профорієнтаційного сервісу державної служби зайнятості: спланована серія зустрічей із учнями випускних класів до початку зимових канікул.

17.12.2018

Днями відбулась робоча зустріч директора Шосткинської міськрайонної філії Л. Кошик з депутатом Верховної Ради І. Молотком щодо ринку праці Шосткинщини. 

17.12.2018

Нещодавно на Сумщині побувала делегація спеціалістів Луганського центру професійно-технічної освіти, які вивчали досвід колег щодо впровадження неформального, дистанційного та дуального навчання. За словами гостей, сумські фахівці надбали цікавий і повчальний досвід, який прислужиться і в інших регіонах країни.

18.12.2018

17 грудня у Сумському міському центрі зайнятості для шукачів роботи відбулась презентація роботодавця. Про головний напрямок діяльності свого підприємства,  актуальні на даний час вакансії розповідали безробітним представники Концерну «НІКМАС» - Олександр Неселевський та Віталій Макій.

17.12.2018

В рамках робочої зустрічі, яку провели на цьому тижні із старостою села Ображіївки Т. Коваленко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Л. Кізтуганова, заступник начальника відділу Л. Караулова та фахівець з відділу Н.

17.12.2018