Актуальні питання щодо проходження військової служби за контрактом піднімалися 19 липня під час проведення інформаційного семінару з безробітними Лебединською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості.

Сьогодні вже нікого не треба переконувати у винятковій важливості підтримання боєздатності Збройних Сил України, але вакантних посад вистачає. І основною причиною є не їх неукомплектування, а відсутність правдивої і достовірної інформації. Тож, розвіяли міфи та донесли істину про контрактну службу представники Лебединського об’єднаного міського військового комісаріату.

Відкриваючи семінар, фахівець служби зайнятості Вікторія Піженко звернула увагу присутніх на особливості працевлаштування в сучасних ринкових умовах та наголосила на одній з можливих форм зайнятості - військовій службі за контрактом. Представник військомату Ігор Ячменьов – тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара, звернув увагу безробітних на зростання попиту і престижності військової служби за контрактом, розповів про умови набору до Збройних Сил України для проходження військової служби за контрактом та до резерву ЗСУ, ознайомив з вимогами до претендентів та умовами проходження служби, матеріальним забезпеченням, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців.

У заході взяли участь 22 особи з числа безробітних, що перебувають на обліку в Лебединській міськрайонній філії. Всі присутні мали змогу отримати індивідуальну консультацію та роздатковий матеріал.