28 лютого в Конотопському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар для представників малого та середнього бізнесу на тему: "Участь представників малого та середнього бізнесу у програмі "Доступні кредити 5-7-9%". Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі осіб з інвалідністю)".

У заході взяли участь 24 роботодавця міста Конотоп та Конотопського району. На семінарі буди присутні начальник відділу міської ради по роботі з суб'єктами підприємницької діяльності – інспектор праці Н. Журавель, головний державний інспектор управління держпраці у Сумській області Т. Димитрова та представники державних банків Сумської області.

Відкрив захід директор центру зайнятості Г. Толкачов, який зазначив що служба зайнятості в сучасних умовах діє на відкритому ринку праці, що вимагає вищої якості, надійності і конкурентоспроможності у послугах, що надаються роботодавцям. З цією метою в 2020 році впроваджено Інститут «Консультант роботодавця». Пріоритетними цілями впровадження є побудова ефективних методів взаємодії служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу, впровадження нових електронних сервісів державної служби зайнятості, стимулювання роботодавців до легальних трудових відносин, використання у своїй роботі елементів рекрутингу, забезпечення громадян тривалою зайнятістю в Україні.

Фахівці центру зайнятості проінформували присутніх про широкий спектр різноманітних соціальних послуг, які пропонує роботодавцям служба зайнятості.