Сьогодні в приміщенні Охтирської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся черговий профорієнтаційний захід спільно з представниками Охтирського військомату, був проведений семінар для безробітних з орієнтації на службу в збройних силах України.

Метою цього заходу було інформування безробітних щодо можливостей вирішення проблеми зайнятості шляхом укладання контракту. 

Присутні були детально ознайомлені з алгоритмом укладення контракту, особливостями проходження військової служби за контрактом, термінами проходження служби та умовами матеріального забезпечення військовослужбовців — контрактників, переліком пільг та змінами в законодавстві, що стосуються військовослужбовців та членів їх сімей.

Особлива увага приділялась питанням соціального захисту військовослужбовців. Держава гарантує військовослужбовцям вихід на пенсію на пільгових умовах, надання житла на час проходження військової служби та можливість отримання житла, можливість отримання військової спеціальності, право на безкоштовне та пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах, лікування та оздоровлення.