Задля інформування та попередження про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості 27 липня 2019 року відбувся семінар для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».
Захід пройшов за участю представника Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – фахівця із соціальної роботи Зої Шаповал. Фахівець наголосила на тому, що торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні. Учасники отримали інформацію про поняття «торгівля людьми», її форми та попередження.
Особливу увагу присутніх звернули на ризики нелегальної трудової міграції, порушення прав людини, руйнування родинних стосунків, примуcову працю. Запрошені учасники мали змогу переглянути фільм відповідної тематики «Життя на продаж».
У семінарі взяли участь 18 безробітних. Спеціалісти відповіли на низку запитань, які цікавили учасників заходу, а також роздали їм інформаційні та методичні матеріали, у яких викладені основні аспекти протидії торгівлі людьми та зазначені контакти державних установ і громадських організацій, що опікуються постраждалими від торгівлі людьми.