оп

Закінчився дводенний семінар-навчання директорів базових центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості

Захід був надзвичайно насиченим і  корисним.  Отримана інформація вкрай необхідна для щоденної роботи  під час проведення семінарів з органами влади, роботодавцями, інформування громадськості про стан  ринку праці. Директор філії, як керівник,  повинен мати ґрунтовні знання в галузі економіки, психології, соціології.

Особливо запам’ятався виступ Оксани Мусієнко – консультанта по роботі з персоналом мережі ресторанів м. Суми. Побачити себе, як фахівця, очима роботодавця, надзвичайно корисно. Процедури і операції, які щодня виконуються фахівцями служби, викликають  у роботодавця інколи запитання. Такі тренінги і вправи, які провела пані Оксана, надзвичайно необхідні  для  налагодження співпраці з керівниками  підприємств. Тема її виступу « Сервіс і партнерство як ключові засади взаємодії  на ринку праці» дуже точно висвітлюють ідеологію  спільної роботи.

Надзвичайно корисним було спілкування з Тетяною Мироненко – провідним інспектором  з питань запобігання та виявлення корупції Сумського обласного центру зайнятості.

Директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний та  перший заступник директора Лідія Павлик під час проведення наради виокреслили основні завдання на майбутнє: «Центри зайнятості  і філії в своїй роботі повинні бути результативними як для роботодавця, так і для безробітного».

Для реалізації цього  стратегічного завдання керівникам і  спеціалістам  центрів зайнятості необхідно змінити свідомість, ставлення і відношення  до роботи, змінити щоденні пріоритети своєї діяльності.

 

Ольга Спориш, директор Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості.