У рамках спільного із Українським радіо інформаційного проекту 17 липня у Сумському міському центрі зайнятості відбувся анонсований тренінг для усіх бажаючих «Презентую себе!».
Спікерами заходу були Марина Троїцька та Валентина Мирославська, представники ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». 
Презентація альтернативного пологового будинку, спортивно-розважального центру чи салону краси «Бьюті-стар» як роботи своєї мрії - це лише невелика частина ідей та ролей, які приміряли на себе учасники. Не пошкодував про півторагодинні «активності» жоден із присутніх! Виявляється, ефективні комунікації – це не так вже і складно: уміння домовитись, проявити командну єдність та переконливо розповісти співрозмовнику про власні переваги вдається навіть не дуже впевненим у собі (на їх думку) людям! 
Сумчани на практиці опановували методи ефективної самопрезентації, визначали власні індивідуальні ресурси, завдяки яким є можливість в повні мірі реалізуватись в сьогоденні.