Сьогодні відвідувачі інформаційного семінару із загальних питань, проведений Сумським міським центром зайнятості, отримали не лише важливу інформацію про соціальні послуги, види забезпечення, ситуацію на ринку праці, а й актуальні правові знання.

Зокрема, як пересвідчитись, що ваше право голосу 21 липня буде реалізоване; як проголосувати за місцем фактичного перебування; як здійснити своє активне виборче право вимушено переміщеним особам розповідала сьогодні клієнтам міської служби зайнятості фахівчиня Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадуємо, що звернутися із заявою про зміну місця голосування слід до 15 липня 2019 року включно. А ви вже перевірили себе у реєстрі виборців?

Також клієнти міської служби зайнятості дізнавались, що змінилося з прийняттям рішення Уряду про встановлення граничних тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води на опалювальний сезон 2019/2020 року та як захистити свої права у разі, якщо органи місцевого самоврядування не виконують зазначене рішення.