07.11.2018 | 16:35

6 листопада ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" в приміщенні Лебединської районної адміністрації провела тренінг в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» за підтримки Фонду Ганса Зейделля в Україні.
Тема тренінгу: «Зміцнення взаємодії щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області». 
На захід були запрошені фахівці Лебединської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ, спеціалісти управління соціального захисту населення м. Лебедина та району, служби у справах дітей, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лебединський відділ поліції ,спеціалісти відділу молоді та спорту та інші.
Громадська організація підтримує внутрішньо переміщених осіб, а також жителів області, які потерпіли від торгівлі людьми, емігрантів, громадян, які потребують підтримки у зв’язку з виїздом за кордон або поверненням з-за кордону. «Торгівля людьми – це злочин особливої тяжкості, Тому ми маємо поліпшити інформування громадян про небезпеки, ідентифікувати осіб, які вже потрапили до жахливої пастки і надати їм комплексну реінтеграційну допомогу,» - зазначила О. Беленецька. Наостанок всі учасники семінару отримали сертифікати.