10.08.2018 | 15:56

Для клієнтів Сумського міського центру зайнятості проведена презентація одного із найбільших підприємств нашої області - ПрАТ "Монделіс Україна"

Кава JACOBS, CARTE NOIRE, шоколад «КОРОНА», MILKA, ALPEN GOLD, печиво «ВЕДМЕДИК «БАРНІ», TUC – назви брендів продукції, яка випускається на потужностях Тростянецької фабрики Монделіс Україна. Нині на підприємстві діють 27 виробничих ліній, що виробляють за міжнародними стандартами якості понад 190 одиниць продукції.   Смачна продукція експортується до 42 країн світу.

Для клієнтів Сумського міського центру зайнятості проведена презентація одного із найбільших підприємств нашої області. Наталя Клименко, представник кадрової служби ПрАТ "Монделіс Україна" (м. Тростянець), детально розповіла про умови працевлаштування, графік, режим роботи, вимоги до претендентів на посади «Оператор виробничих  ліній». Фабрика має сформований пакет соціальних пільг для працівників та є одним із найбільших платників податків у Сумській області.

Усі зацікавлені у працевлаштуванні на даному підприємстві заповнили анкети та були запрошені на індивідуальну співбесіду.