оп
11.01.2019 | 16:19

З метою допомогти учням зорієнтуватися у світі сучасних професій, здійснити професійне самовизначення з урахуванням психолого-індивідуальних особистісних властивостей 10 січня Шосткинська міськрайонна філія Сумського ОЦЗ гостинно відкрила свої двері учням Шосткинської міської малої академії наук.
Зустріла гостей провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Світлана Тищенко, яка поінформувала учнів про послуги служби зайнятості для школярів, можливість комп’ютерного тестування на вибір професії. 
Фахівцем був проведений профорієнтаційний урок-тренінг під назвою «Маршрут життя – станція «Професійний вибір» 
Урок проходив з використанням пізнавальних профорієнтаційних матеріалів та психодіагностичних тестів щодо вибору фаху. Всі гуртом пригадали формулу вибору професії «хочу-можу-треба», а також те, що всі професії діляться на п’ять типів. Діти активно брали участь в профорієнтаційних іграх. 
Учні та керівник Наталія Петрушко подякували за проведений захід, плідну співпрацю та висловили бажання в подальшому брати участь у заходах, які пов’язані з діяльністю служби зайнятості для школярів.