12.06.2018 | 17:54

 Заради кращого орієнтування молоді у світі професій, формування в учнівської молоді навичок свідомого та відповідального вибору професії,ознайомлення із послугами служби зайнятості   фахівці Сумського міського центру зайнятості провели профорієнтаційну зустріч із учнями 9-го класу Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 15 ім. Д. Турбіна.

 «Як обрати правильний шлях у професійному розмаїтті? Як знайти своє покликання? Що таке професія та скільки їх у світі загалом? Які послуги надає служба зайнятості школярам?», - ці та інші питання були висвітлені під час інтерактивної гри профорієнтаційного спрямування. Як результат – отримані позитивні емоції та корисні знання.

 Молодим людям презентували послуги Центру професійного успіху «Моя кар’єра»;  познайомили з ресурсами, що дозволяють виявити здібності, потреби і бажання (тести, книги, сайти і онлайн-курси для профорієнтації).

 Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення і користь   суспільству.