09.09.2019 | 11:49

Влітку минулого року в Сумському міському центрі зайнятості розпочав свою діяльність відділ рекрутингу, робота якого полягає не лише у оперативному підборі кваліфікованого персоналу під потреби роботодавця, а і у пошуку працедавців для активних шукачів роботи.

Як результат, за рік роботи фахівці з рекрутингу вже налагодили тісну співпрацю з багатьма роботодавцями міста, розглянули понад 4000 резюме осіб, що шукають роботу, провели близько 2500 співбесід. Завдяки злагодженій та оперативній роботі відділу працевлаштовані більше ніж 360 осіб.

Роботодавці, котрі скористались послугами відділу рекрутингу, вказують на основні переваги такої співпраці:

-  роботодавцю не обов’язково мати в штаті менеджера з персоналу за умови співпраці з центром зайнятості;

-  роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів, оскільки попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами;

- не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається в центрах зайнятості безкоштовно;

- роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, адже він може скористатися ресурсами служби зайнятості.

Важливо! Щоб стати клієнтом спеціаліста з рекрутингу, шукачам роботи та роботодавцям необхідно:

 - зателефонувати за номерами телефонів (0542)61-21-57, 0503277720 до відділу рекрутингу Сумського міського центру зайнятості;

 - особисто звернутися за адресою: м. Суми, вул. Степана Бандери, 45, 2-й поверх, кабінет 205 (з 8.00 год. до 17.00 год.)