оп
12.06.2019 | 13:58

Місяць тому Сумська обласна служба зайнятості оголосила конкурс на кращий благоустрій територій. Колектив Сумського міського центру зайнятості долучився до участі.
Територія центру зайнятості займає площу 280 м² впорядкованого, наближеного до природного, гармонійного середовища, багатого на зелені насадження. 
Сумський міський центр зайнятості розташований на жвавому перехресті з активним цілодобовим рухом транспорту. Втім, інтенсивне антропогенне навантаження на територію не завадило колективу облаштувати та вже 15 років дбайливо доглядати і зберігати її в належному стані. 
Благоустрій та озеленення прилеглої до будівлі території виконує не лише архітектурно-планувальну роль, а ще й забезпечує для відвідувачів захисну та рекреаційну функцію. 
Завдяки щоденному ретельному догляду милують око відвідувачів клумби садових та поліантових троянд; захищають від літньої спеки ошатні каштани; забезпечують насичений смарагдовий фон пишні вічнозелені п’ятиметрові туї; збагачують повітря на корисні фітонциди розлогі кущі ялівцю; навіюють спогади про минуле піввікові ялини, які збереглися з часів кінотеатру «Жовтень»; вражає цілорічною декоративністю яскраве різнобарвне листя та плоди дерев сумаху. Чіткі контури живоплоту із охайно підстрижених кущів бірючини звичайної та самшиту, рабатки з малахітовим седумом вздовж пішохідних доріжок надають ландшафтному дизайну території досконалий вигляд та викликають асоціації із регулярним англійським садом. Яскравим кольоровим акцентом став новий квітник «Ягідний смузі», який працівники облаштували цього року своїми силами із використанням вживаних підручних матеріалів. 
Щодня візуально за територією подвір’я Сумського міського центру зайнятості спостерігають сотні, а, можливо, й тисячі людей. Колектив установи дбає про те, щоб відвідувачі отримували від взаємодії із міською службою зайнятості не лише практичну користь у вирішенні питань соціального захисту, а й естетичне задоволення.