08.10.2019 | 16:48

8 жовтня 2019 року відбулася нарада директорів та заступників директорів Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості, філій Сумського центру зайнятості.
Директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний зробив глибокий аналіз діяльності служби зайнятості Сумщини за 9 місяців нинішнього року, дав об’єктивну оцінку якості та результативності роботи з обслуговування роботодавців та кандидатів на ринку праці регіону.
З інформацією також виступила заступник директора обласного центру зайнятості Лідія Павлик.
Директори центрів зайнятості та філій виступили зі звітами.
Відбулася ділова розмова однодумців, під час якої учасники наради самокритично підходили до оцінки власної діяльності, шукали і вказували на резерви підвищення ефективності зусиль, ділилися успішним практичним досвідом за різними напрямками – допомога громадянам у підборі роботи та надання роботодавцям послуг з добору працівників; профорієнтаційна робота з різними категоріями населення, співпраця із соціальними партнерами, запровадження інноваційних методів та технологій тощо.
- Головне наше завдання – аби жителі Сумщини були з роботою, а роботодавці мали працівників, які відповідають їхнім потребам, щоб громадяни бачили перспективність життя і роботи в Україні та поверталися із заробітків у сусідніх країнах, - говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Активна позиція служби зайнятості - це розкриття наших можливостей для роботодавців та тих, хто шукає роботу, а також просування офіційної зайнятості. З кожним днем служба зайнятості стає більш динамічною та зручною. Серед завдань на завтра - розширення активних програм розвитку зайнятості та впровадження онлайн послуг.
На переконання очільника служби зайнятості області, збільшення кількості легально працюючих земляків - найкращий показник економічного зростання, а не формальне зниження рівня безробіття.
За словами В. Підлісного, алгоритм дій обласної служби зайнятості спрямований на одне: працевлаштування безробітного. Тим більше, що для цього є обнадійливі передумови – кількість вакансій в області зростає. Хоча їх «ціна» залишається ще надто низькою.