10.01.2020 | 14:03

У жовтні 2019 року до Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи звернулась Ірина Рогозіна.

Дівчина відповідально виконувала рекомендації спеціаліста служби зайнятості, вчасно відвідувала центр зайнятості, заплановані семінари, зверталася до роботодавців. Під час планового відвідування служби зайнятості Ірина спільно з фахівцем розглянула актуальні пропозиції роботи. Дівчина охоче прийняла пропозицію провідного фахівця з питань зайнятості щодо роботи листоноші (поштар) в Укрпошті.

Для молодих фахівців без досвіду роботи Укрпошта - це можливість отримати перше місце роботи. Робота листоноші дуже відповідальна. Таку роботу будь-хто виконувати не зможе, адже крім відповідальності для листоноші дуже важливі такі якості як пунктуальність, чесність, хороша пам’ять і фізична витривалість. Бажано мати міцне здоров’я та імунітет, адже працювати доводиться на свіжому повітрі, у будь-яку пору року, за будь-якої погоди, і в постійному контакті з людьми.

Під час співбесіди з роботодавцем Ірина зарекомендувала себе як привітна, комунікабельна, небайдужа до інтересів співрозмовників.

В результаті роботодавець отримав кваліфікованого працівника, який здатний ввійти в робочий ритм професійної діяльності. А Ірина отримала роботу - те, що потрібно для впевненості в завтрашньому дні.