29.03.2023 | 12:25

Сьогодні відбулося представлення директора Сумської міської філії Сумського обласного центру зайнятості (саме так віднедавна у зв’язку з реорганізацією йменується колишній Сумський міський центр зайнятості) Віталія Сахнюка, який з травня 2011 року займав посаду провідного юрисконсульта юридичного відділу обласного центру зайнятості.

Віталій Сахнюк народився 1984 році в місті Суми, у 2005 році закінчив Сумський державний педагогічний університет, 2009 - отримав освіту юриста в Університеті сучасних знань, 2016 – Харківський регіональний інститут державного управління при Президентові України. 

Представляючи колективу нового керівника, директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний висловив сподівання, що Сумська міська філія й у подальшому високо триматиме планку якісного обслуговування тимчасово незайнятого населення та додасть активності у співпраці з місцевими  роботодавцями.

- Адже місія кожного, хто працює у службі зайнятості, полягає в тому, аби пошуковцю роботи в оптимальні терміни неодмінно знайти її, а роботодавцю за його заявкою обов’язково запропонувати кваліфіковані кадри.