06.12.2018 | 14:46

06 грудня в Сумському міському центрі зайнятості шукачі роботи відвідали презентацію роботодавця. Цього дня керівництво Українського представництва ізраїльської компанії KEYMAKR AEM LTD у місті Суми Микола Сотник та Максим Кулик розповідали безробітним про умови роботи в компанії. 
Сумський офіс відкрився влітку. Специфіка роботи полягає в обробці цифрових даних при розробці програмного забезпечення для зарубіжних замовників. За словами Миколи Сотника, робота не складна, тому підійде для людей будь-якого віку, які володіють навичками роботи з комп’ютером на рівні користувача. Яскравий приклад: наразі в офісі поруч із студентською молоддю успішно виконує поставлені завдання працівник 1947 року народження! Головний критерій підбору персоналу - бажання працювати! Компанія розвивається і продовжує підбір претендентів на посаду менеджера з питань регіонального розвитку. 
Відвідувачі заходу мали можливість у форматі безпосередньої розмови поставити питання про умови праці, пропозиції оплати, графік та режим роботи, систему заохочень. 
Нагадаємо, офіс знаходиться за адресою м. Суми вул. Охтирська 4а, тел. для довідок +38 066 7167081.