11.01.2020 | 14:34

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний в рамках робочої поїздки на  Охтирщину зустрівся  з міським головою міста Охтирки Ігорем Алєксєєвим.

Вони обговорили актуальні питання взаємодії, окреслили можливості та визначили головні завдання подальшої співпраці.

Зокрема, розглянуті спільні дії щодо  підготовки фахівців робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на місцевому ринку праці. Особливу зацікавленість у В.Підлісного викликав проект «Охтирська Слобожанщина», запроваджений місцевою владою. До його реалізації долучається і служба зайнятості.

«У тій частині проекту, де йдеться про залучення населення міста Охтирки до самозайнятості, служба зайнятості може підставити плече допомоги, маючи в арсеналі саме ті послуги, які націлюють на самоутвердження та допомагають повірити в себе, вибудовувати гідне майбуття власними силами», - зауважив очільник обласної служби зайнятості.

Підсумовуючи зустріч, Ігор Алєксєєв з особливою вдячністю відмітив позитивні тенденції співпраці зі службою зайнятості, спрямовані  на створення нових робочих місць та забезпечення роботодавців працівниками відповідної кваліфікації, що дає можливість підвищити рівень зайнятості, а відтак поліпшувати добробут охтирчан.