07.11.2019 | 13:19

5 листопада у Сумському міському центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця за участю представників ТОВ «АТБ-Маркет».

За словами менеджера з персоналу компанії Наталії Хроленко, ТОВ «АТБ-Маркет» є національною торгівельною мережею магазинів в Україні,  однією з лідерів у сфері роздрібної торгівлі продуктовими товарами. Компанія була заснована ще у 1993 році під назвою «Агротехбізнес», з 1999 року  перейменована на ТОВ «АТБ-Маркет». Наразі в Україні діє понад 1000 магазинів.

Незабаром в Сумах планується відкриття нового магазину цієї мережі. Отже, на часі укомплектування штату. Шукачам роботи пропонували роботу продавця-консультанта, охоронника, вантажника, прибиральниці. Для своїх працівників компанія пропонує: стабільну та своєчасну заробітну плату, гідні умови праці, можливість безкоштовного навчання та кар’єрного зростання.

Презентацію відвідали більше 20 шукачів роботи, які не тільки отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання, а й заповнили анкети для подальшого проходження співбесіди.