оп
11.01.2019 | 16:06

Сьогодні, 11 січня, Ямпільську районну філію Сумського ОЦЗ відвідав голова Княжицької сільської ради C. Кузьменко.
"Робота з жителями сільської місцевості – один із напрямків діяльності служби зайнятості", - зазначила директор Ямпільської районної філії Марина Мартиненко. Відтак фахівці філії приділяють значну увагу цьому напрямку роботи, адже ні для кого не секрет, що мешканці села мають більше труднощів при вирішенні проблеми зайнятості та працевлаштуванні, ніж жителі міста. Це пояснюється багатьма причинами: особливостями регіонального ринку праці, станом сільського господарства, транспортного сполучення, менталітетом сільського жителя.
Княжицька сільська рада одна з найактивніших партнерів служби зайнятості.
Під час зустрічі мова йшла й про організацію громадських робіт. Тепер жителі сіл матимуть, хоч і тимчасові, але працю і заробіток, а роботодавці – необхідних працівників для виконання певних робіт. 
В ході зустрічі були обговорені питання щодо оперативного інформування мешканців сільської ради про ринок праці, актуальні вакансії, зміни у законодавстві про зайнятість, новації у сфері праці, послуги служби щодо професійного навчання незайнятого населення, відкриття власної справи шляхом отримання одноразово виплати допомоги по безробіттю, отримання ваучерів для осіб старших 45 років для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.