оп
12.06.2019 | 15:13

10 червня 2019 року старшим інспектором Буринського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області Ігорем Макогонюком проведено робочу зустріч з провідним фахівцем з питань зайнятості Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Світланою Ткаченко. 
У ході зустрічі було обговорено стан роботи, спрямованої на працевлаштування суб’єктів пробації, які зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні. Встановлено, чи були випадки відмов таких осіб від запропонованої їм роботи. Додатково вивчено можливість направлення засуджених на навчання чи перекваліфікацію, а також залучення їх до оплачуваних громадських робіт. Окремо обговорено проблемні питання, що виникають у процесі організації допомоги у працевлаштуванні суб’єктів пробації. 
За результатами зустрічі досягнуто домовленості продовжити спільну роботу, спрямовану на надання допомоги у працевлаштуванні осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які відбули покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі на певний строк. 
На завершення учасники зустрічі висловили переконання, що «офіційна трудова зайнятість - це вагомий чинник, який дозволяє суб’єктам пробації відчути себе невід’ємною частиною правослухняного суспільства».