03.05.2019 | 15:31

Сьогодні, 3 травня відбулась робоча зустріч керівництва Сумського  міського центру зайнятості  та кадрової служби ПАТ «Сумське НВО».

На  одне із найбільших в Україні та Європі машинобудівних комплексів з випуску устаткування для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, що останні роки переживало руйнацію та занепад, місяць тому зайшов новий менеджмент, який  обрав курс на відновлення  та розвиток машинобудівного  виробництва. Виконуючий обов’язки директора по персоналу Віталій Біловодський розповів, що поступово повертаються на завод професійні кадри: головний інженер, головний зварник, головний металург. Окреслені плани та шляхи  відновлення в умовах важкої кризи. Одне із ключових питань – укомплектування кваліфікованими кадрами. Андрій Кіяшко, начальник відділу кадрів, звернув увагу на конкретні дії керівництва підприємства по виплаті заборгованої та поточної заробітної плати працівникам.

Микола Кухтик, директор Сумського міського центру зайнятості,   зазначив, що загальнодержавна проблема масштабної трудової міграції та неконкурентної заробітної плати ускладнює поставлене завдання, однак  використання усього спектру послуг служби зайнятості (робота рекрутингової групи, використання інтернет- та медіа-ресурсів для потужної інформаційної кампанії, презентації роботодавця, міні-ярмарки вакансій для цільових груп потенційних працівників тощо) дозволяють сподіватись на позитивний результат.

Сторони висловили впевненість, що злагоджена співпраця та взаємодія між міською службою зайнятості та  кадровим підрозділом підприємства дозволить досягти бажаного результату і 123-річна славна історія сумського промислового гіганту матиме продовження.