25.04.2019 | 16:09

24 квітня зареєстровані у Сумському обласному центрі зайнятості шукачі роботи знайомились із умовами праці сумського офісу ізраїльської компанії KEYMAKR AEM LTD. 
Сумське представництво влітку відзначатиме рік роботи. Серед нинішніх працівників є і наші клієнти у минулому. Ольга Петренко, яка починала із рядового співробітника, завдяки своїм організаторським якостям наразі займає посаду менеджера з підбору персоналу. Компанія збільшує обсяги роботи і продовжує підбір претендентів на посаду менеджера з питань регіонального розвитку. Специфіка роботи полягає в обробці цифрових даних при розробці програмного забезпечення для замовників. Головна вимога до претендентів - володіння навичками роботи з комп’ютером на рівні користувача та бажання працювати. За словами представників адміністрації, робота не складна, під силу людям будь-якого віку. 
Відвідувачі заходу мали можливість особисто дізнатись про умови праці, пропозиції оплати, графік та режим роботи, систему заохочень та можливості кар’єрного зросту.