15.12.2017 | 12:39

31 березня Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба провів зустріч з представниками ПРООН в Україні. У рамках підготовки пілотних пропозицій від державної служби зайнятості було повідомлено про ініціативи Програми розвитку ООН та прийом попередніх пропозицій щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб.

Пропозиції приймаються з метою виявлення та подальшої підтримки різних ініціатив з організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на основі співфінансування з боку ПРООН – до 67% на створення одного робочого місця (зарплата, обладнання)

 

Пропозиції можуть подавати місцеві органи влади та самоврядування, підприємства, організації та установи всіх форм власності та господарювання, у т.ч. прибуткові, громадські організації, а також ті, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів; фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності.

Детальні умови участі та форма подання пропозиції містяться у додатках.

Електронні форми для подання пропозиції можна завантажити на сайті Програми Розвитку ООН в Україні: www.ua.undp.org.

Контактна особа: Олександра Целіщева (тел.: 050 664 0616).

Будь ласка, пропозиції надсилайте на електронну адресу oleksandra.tselishcheva@undp.org до 17:00  9 квітня 2015 року.

 

 

ПРООН оголошує прийом попередніх пропозицій щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні, а також працевлаштування місцевого населення Донецької та Луганської областей

Київ - 24 березня 2015 року

Програма розвитку 00Н в Україні оголошує прийом попередніх пропозицій від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ всіх форм власності та господарювання щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) в Україні, а також для місцевого населення Донецької та Луганської областей.

Попередні пропозиції приймаються з метою виявлення та подальшої підтримки рівних ініціатив з організації зайнятості на основі співфінансування. Пропозиції можуть стосуватися створення як тимчасових, так і постійних робочих місць для ВПО у всіх областях України, а також для місцевого населення (тільки у Донецькій та Луганській областях). Також запрошуються до подачі ініціативи зі створення дистанційних робочих місць (тимчасових чи постійних) для тих осіб, які мешкають в місцях компактного проживання, віддалених від населених пунктів або віддалених від роботодавця.

Підтримуватимуться наступні пропозиції щодо зайнятості ВПО:

-          Створення постійних робочих місць {не менше 12 місяців)

-          Створення тимчасових робочих місць (від 60 до 180 робочих днів)

-    Організація тимчасової зайнятості на громадських роботах (від 60 до 180 робочих днів)

Організація тимчасових робочих місць та громадських робіт має здійснюватися відповідно до Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Пропозиції можуть подавати:

-          місцеві органи влади та самоврядування

-          підприємства, організації та установи всіх форм власності та господарювання у т.ч.
-   прибуткові, громадські організації, а також ті, які фінансуються за рахунок бюджетних

коштів; фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності.

Територіальне охоплення: перевага надаватиметься пропозиціям щодо працевлаштування переселенців із регіонів Із найбільшою кількістю ВПО: Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Донецької, Луганської, Київської областей та м. Києва. Також можуть бути розглянуті пропозиції і з інших регіонів. Пропозицій щодо створення робочих місць для місцевого населення будуть розглянуті тільки з Донецької та Луганської областей.