оп
12.06.2018 | 17:47

 Глухівська міськрайонна філія Сумського ОЦЗ гостинно зустріла учнів старших класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми.

 Для школярів провела екскурсію провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Тамара Недбайло. Вона ознайомила учнів з матеріалами, розміщеними в інформаційному секторі. детально розповіла старшокласникам про послуги служби зайнятості учнівській молоді, проінформувала про стан та перспективи розвитку ринку праці в регіоні, та прогнозний рейтинг найбільш затребуваних професій на майбутнє. Учасникам екскурсії була представлена презентація «Професії майбутнього».

 Присутні також були ознайомлені з професіографічними путівниками, з барометром професій, з формулою успішного професійного вибору. Жвавий інтерес викликала в учнів інформація про можливість проходження профдіагностичного обстеження з метою допомоги у виборі професії. Також під час проведення заходу учнів зацікавив перегляд відеороликів профорієнтаційного спрямування з розповідями про професії.