оп
09.01.2019 | 11:25

Днями заступник директора Шосткинської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ Микола Чернов, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Людмила Кізтуганова та заступник начальника відділу Людмила Караулова провели робочу зустріч із заступником директора з кадрових питань підприємства КП «ШКЗ» Імпульс» Валентиною Черкай.
Метою зустрічі було налагодження тісного контакту між роботодавцем та центром зайнятості в частині укомплектування нових робочих місць та інформування про послуги служби зайнятості, в тому числі, щодо можливості підбору персоналу за допомогою нових сучасних технологій (відео резюме, відео презентації вакансій, онлайн співбесід).
Під час зустрічі обговорили питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності, та труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.
Валентина Черкай повідомила про потребу у кадрах, окреслила свої очікування від служби зайнятості, висловила готовність до співпраці. 
Зараз на підприємстві існує гостра потреба в кваліфікованих кадрах, тому особлива увага була приділена навчанню, підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації безробітних. 
В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між Шосткинською міськрайонною філією та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.