оп
22.12.2018 | 16:20

Обрати службу за контрактом — це обрати престижну роботу з благородною місією захищати державу та її кордони. Саме про це говорили на семінарі з безробітними, що перебувають на обліку в Путивльській районній філії Сумського обласного центру зайнятості. В заході взяли участь директор філії – О. Спориш, начальник  Харківського окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України В.Семенович та начальник відділення з добору в Сумській області Р.Флорчук.

Присутні дізналися про основні завдання прикордонної служби, а саме: захист та охорона життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, забезпечення громадської безпеки, здійснення охорони державного кордону.
Отримали інформацію  щодо потреби в укомплектуванні вакантних посад начальницького та молодшого персоналу Шосткинського підрозділу, вимог до кандидатів на військову службу, терміну дії контрактів, можливості здобуття освіти за відповідним фахом, грошового та соціального забезпечення, про такі переваги служби як пільгове зарахування стажу та пільговий вихід на пенсію, перспективи кар’єрного росту та інше.

Учасники заходу отримали відповіді на запитання стосовно умов проходження медичного та психологічного обстеження, тощо.