оп
17.12.2018 | 15:26

Минулого тижня фахівцями Сумського міського центру зайнятості під час зустрічей з роботодавцями вирішувалося безліч нагальних питань, зокрема й  працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

10 грудня відбулася робоча зустріч провідного фахівця з питань зайтятості відділу взаємодії з роботодавцями Вікторії Урчик з головним бухгалтером ДП ПАТ «Сумбуд» ПТП «Сумбудпроект» Анною Шнітке з питань індивідуального супроводу при працевлаштуванні внутрішньо переміщеної особи на посаду інженера з проектно-кошторисної роботи Тетяни Шкредової. В ході зустрічі надано інформацію щодо механізму компенсації витрат роботодавця на оплату праці ВПО.

З метою інформування щодо послуг центру зайнятості, зокрема з огранізації робіт тимчасового характеру 13 грудня  провідним фахівцем з питань зайтятості відділу взаємодії з роботодавцями Юлією Дутовою здійснено відвідування ТОВ "ТД МЕДСВІТ", діяльність якого пов’язана з оптовою торгівлею фармацевтичними виробами. В ході зутрічі з головним бухгалтером Мариною Меркун озвучена потреба у тимчасових роботах на позаштатну одиницю - менеджер із збуту. Ця проблема обговорена й знайдено шляхи її вирішення.