04.10.2019 | 14:44

Днями за ініціативи Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості в державному підприємстві «Шосткинське лісове господарство» відбулася презентація підприємства для безробітних громадян міста та селища Вороніж.

Керівник ДП «Шосткинське лісове господарство» Петро Сикольчук розповів присутнім про роботу підприємства, ознайомив з актуальними вакансіями, наголосив на особливостях роботи, характером і графіком роботи. Присутні на власні очі побачили сучасні верстати, змогли прослідкувати весь шлях вироблення дощок – від сирої деревини до висококласного матеріалу, готового до продажу на ринку України та за кордоном, поспілкувались з працівниками підприємства, дізналися про умови праці та заробітну плату.

Наприкінці професіографічної екскурсії безробітні побували в лісовому розсаднику, де їм показали як саме народжується майбутній ліс. Робітниця розсадника розповіла про основні функції лісу та його значення у житті людини, про необхідність відтворення лісових насаджень, охорону та захист лісу від шкідників та хвороб, про технології вирощування.