30.04.2021 | 11:29

30 квітня в онлайн форматі з використанням відео зв’язку на базі платформи ZOOM під керівництвом директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного відбулася нарада директорів, заступників директорів, начальників відділів надання соціальних послуг Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості та філій.

Тема наради – підбиття підсумків роботи обласної служби зайнятості за квітень 2021 року.

В. Підлісний проаналізував стан ринку праці в області. Відзначив позитивні тенденції. Зокрема, служба зайнятості Сумщини у порівнянні з відповідним періодом минулого року значно скоротила – на третину! – кількість зареєстрованих безробітних. Тенденція щодо збільшення працевлаштованих зберігається і на сьогодні.

Основну ж увагу посадовець звернув на невикористані резерви. Він детально зупинився на шляхах вдосконалення роботи центрів зайнятості та філій з пошуку роботи для людей, які прагнуть її знайти.

Директори центрів зайнятості та філій у звітах не лише констатували факти зробленого, а й ділилися досвідом співпраці з роботодавцями, вносили конкретні пропозиції.

За підсумками наради прийняте відповідне рішення. Його виконання проаналізують у третій декаді травня 2021 року.