10.09.2019 | 14:21

Доказом цього є майже щоденні зустрічі керівництва обласного центру зайнятості з представниками як тих підприємств, що намагаються відродити виробництво так і доволі успішних.

Днями директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний та заступник директора Лідія Павлик мали предметну розмову щодо укомплектування вакансій з  В’ячеславом Пелихом - керівником двох потужних та успішних підприємств Охтирщини: ТОВ «Охтирська молочна промислова компанія «Славія» та ПП «Славна 2011». Доречно відмітити, роботодавець є активним та відповідальним платником до фонду соціального страхування на випадок безробіття.

Маючи розгалужену сферу діяльності у роботодавця виникла потреба у працівниках. Це і зініціювало звернення до служби зайнятості як до сервісної установи з надання послуг щодо укомплектування вакансій.

ТОВ «Охтирська молочна промислова компанія «Славія»  одна з найбільших стабільно працюючих підприємств молочної промисловості в Україні. Це  сучасне, прогресивне підприємство, яке виготовляє продукцію високої якості, що підтверджується як багатьма нагородами спеціалізованих виставок та конкурсів, так і народним визнанням.  В сфері переробки молока та виробництва  молочної  продукції   - з 2004 року.  На сьогодні «Славія» - це група компаній, в структурі якої  три сучасних молокопереробних підприємства.

Виробництво розвивається, розширюється асортимент продукції, а це  потребує додаткових робочих рук.

Оазисом краси та комфорту став котедж-парк «Славна» (ПП «Славна 2011»), розташований у мальовничому передмісті Охтирки. Для створення повноцінного відпочинку потрібен високопрофесійний персонал з відповідними навичками. Це й зумовило звернутися до служби зайнятості з проханням не тільки знайти потрібних працівників, а й надати допомогу у перепідготовці спеціалістів на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Отже, тем для обговорення вистачало. «Приємно спілкуватися з роботодавцем який не вишукує легких шляхів, є справним платником податків, створює робочі місця, словом, чесно і відповідально працює на успішну перспективу не тільки власних підприємств, а й Охтирщини в цілому. З початку року за сприяння служби зайнятості  укомплектовано 75 вакансій, але зважаючи на активну життєву позицію й далекоглядні перспективи, кадрова потреба залишається актуальною,  на вирішення якої ми спрямуємо весь спектр послуг та будемо й надалі підтримувати тісні партнерські стосунки», -  зауважив під час зустрічі Володимир Підлісний.