24.03.2023 | 10:36

Не тільки цікаву, а й соціально значиму ідею представила для участі у проєкті «єРОБОТА» сумчанка Ірина Ковальчук. Полягає вона у розвитку інклюзивної освіти для дітей з інвалідністю.

На думку пані Ірини, крім матеріальних умов таким дітям, перш за все, потрібне різнобічне спілкування з однолітками, де вони навчатимуться взаємодіяти та сприймати одне одного цілісно. Для швидшої соціалізації цієї категорії підростаючого покоління необхідне створення платформ для занять спортом, музичних та інших творчих гуртків.

В нашій країні культура співпраці та спілкування з людьми та дітьми, які мають інвалідність, ще не зовсім сформувалася, тому на цьому шляху стоїть багато викликів. Один із них - створення доступного простору, спрямованого на адаптованість в соціумі та успішну самореалізацію в майбутньому цієї особливої категорії людей.

Ідея заслуговує на увагу та втілення в життя. Тож ухвалене позитивне рішення щодо надання Ірині Ковальчук мікрогранту на створення власного бізнесу.

Індивідуальні консультації щодо надання грантів та складання бізнес-плану фахівці обласного центру зайнятості надають щоденно, зокрема і в телефонному режимі за номерами: (0542) 68-55-06, 68-55-22.