10.06.2021 | 10:14

Обслуговування парових та водогрійних котлів, які працюють на твердому паливі здійснюють робітники за професією «Машиніст (кочегар) котельної». Ця професія є вельми затребуваною на місцевому ринку праці.

З настанням  опалювального сезону в різних установах, організаціях та на підприємствах виникає потреба в робітниках для обслуговування котелень. У зв’язку з цим Лебединська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості активно співпрацює з роботодавцями, допомагаючи їм заповнити вакансії кваліфікованими кадрами з числа безробітних громадян. Враховуючи потреби місцевого ринку праці, фахівці філії спільно з Сумським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з 8 червня організували навчання під замовлення роботодавця за професією машиніст (кочегар) котельної для безробітних громадян.

Сьогодні опановують професію 15 майбутніх фахівців технічної професії, яким викладач Михайло Гайдаш забезпечує якісну професійно-теоретичну та практичну підготовку і які, з початком нового опалювального сезону, будуть працевлаштовані.