16.03.2023 | 12:16

Під час робочої поїздки директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного до Шостки відбулася зустріч з міським головою Миколою Ногою, де мова йшла про організацію громадських та суспільно корисних робіт.

Слід зазначити, що з початку року Шосткинською філією до громадських робіт залучено майже 50 осіб, більшість з яких забезпечують безперервну роботу пунктів незламності.

За словами Миколи Ноги, у громаді облаштовано майже 150 таких пунктів і робота в цьому напрямку триває. До того ж, заплановано перетворити кожен з них на компактний інформаційно-просвітницький центр. Отже, виникне потреба у збільшенні кількості людей, які забезпечуватимуть безперебійне функціонування пунктів незламності. І тут служба зайнятості підставляє плече допомоги, направляючи шукачів роботи на громадські та суспільно корисні роботи.

«З початку року по області до громадських робіт залучено 231безробітний, з яких 176 працюють у пунктах незламності. І це не остаточна цифра. Робота по створенню пунктів незламності в області триває, отже збільшиться і кількість людей, яких служба зайнятості залучить до їх безперебійного функціонування. Тож ведеться активна робота щодо підбору кандидатів, які забезпечуватимуть якісне обслуговування тих, хто потребує допомоги, аби пережити складні часи сьогодення», – зауважив Володимир Підлісний.