07.03.2023 | 10:46

Від початку року роботодавці області проінформували службу зайнятості про наявність у них 2037 вакансій.

За професійними групами, структура вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості у січні-лютому 2023 року, була наступною: працівники сфери торгівлі та послуг (15%); кваліфіковані робітники з інструментом (17%); робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (18%); фахівці (12%); професіонали (14%); представники найпростіших професій (12%); технічні службовці (5%); керівники, менеджери (6%); кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств (1%).

У розрізі професій, найбільший попит роботодавців від початку року спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації технологічного устаткування та машин – водіїв автотранспортних засобів, машиністів (кочегарів) котельної, токарів, операторів верстатів з програмним керуванням, операторів заправних станцій.

Також досить затребуваними є кваліфіковані робітники з інструментом – електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, швачки, слюсарі-ремонтники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, пекарі.

Високий попит залишається на працівників сфери торгівлі і послуг –  продавці продовольчих товарів, охоронники, стрільці, молодші медичні сестри.

Ринок праці Сумщини потребує також професіоналів: вчителів закладів загальної середньої освіти, спеціалістів державної служби, інженерів,  економістів.

Сьогодні серед найпростіших професій роботодавці найбільше потребують прибиральників, підсобних робітників, двірників, сторожів, вантажників.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться до будь-якої філії, управління, відділу філії Сумського обласного центру зайнятості.

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості: https://jobportal.dcz.gov.ua.

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу: https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Звертайтеся. Ми завжди раді вам допомогти!