29.10.2019 | 12:54

Як ми повідомляли, 28-30 жовтня 2019 року в Сумах проходить семінар-навчання начальників відділів організації сприяння працевлаштуванню регіональних центрів зайнятості «Якість та результативність соціальних послуг державної служби зайнятості – вимога реформ».

Якщо перший день був більш інформаційно-дискусійного  спрямування, то другий розпочався з майстер-класу, який провела кандидат політичних наук, доцент кафедри психології Сумського державного університету Адріана Костенко.

Для фахівців Сумської обласної служби зайнятості викладачка з початку року провела вже вісім тренінгів. Набрали ознаки постійності й мотиваційні тренінги для безробітних. Сьогодні співрозмовниками Адріани Костенко стали керівники відділів організації сприяння працевлаштуванню з усієї України.

Зважаючи на нові підходи до надання послуг, зокрема впровадження інституту кар’єрного радника, тема майстер-класу мала особливу актуальність, спрямовану на поглиблене вивчення методики кар’єрного консультування як інструменту допомоги особі у влаштуванні її професійного життя та стимулювання до змін поведінки.

Спілкування видалося насиченим та вкрай корисним і пізнавальним. Учасники  отримали вичерпну інформацію щодо професійного підходу до вирішення питань мотивації безробітних до працевлаштування та побудови кар’єри, бо це саме ті основні важелі, які ведуть до  успішного професійного майбуття.