17.04.2019 | 11:14

Провідним фахівцем з профорієнтації Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Наталією Цвєтковою було проведено профорієнтаційний урок у Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4. Восьмикласники були ознайомлені з послугами, які надаються службою зайнятості, з ринком праці міста та району, з професіями, які є актуальними в наш час. 
Особливу увагу було приділено профорієнтаційній платформі «Моя професія. Консультаційна мережа». Учням було надано роз`яснення щодо проходження тестування за допомогою платформи, а також запрошено до центру зайнятості для консультацій як індивідуальних, так і з батьками. Пройшовши тести, кожен учень має змогу більш розширено бачити свої здібності, професійні нахили та уподобання. А це, в свою чергу, допоможе учням проаналізувати результати тестування та правильно зробити свій вибір щодо майбутньої професії.
Як зауважила практичний психолог школи Інна Садовська:"Людина, знаючи свій особистий інтерес до професії, свої здібності, покликання, індивідуальні фізичні і психологічні особливості, розуміючи потреби суспільства в кадрах, може сподіватися на подальший успіх в житті".
Профорієнтаційний урок – це не звичайний урок шкільної програми. Це той час, який спрямовано на ознайомлення із дорослим відповідальним життям та заохоченням учнів до формування їхньої готовності до професійного самовизначення.