07.02.2020 | 14:04

Перший раз я побачила Дар’ю Міськову на колегії в районній державній адміністрації як доповідача з багатьох питань життєдіяльності відділу освіти Путивльської райдержадміністрації. Молода, впевнена, розважлива. Вона привертала до себе увагу та погляд. Помітили дівчину і в Путивльській районній державній адміністрації та запросили до себе працювати на посаді головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства,архітектури та  містобудування.

Наступна зустріч з пані Дар’єю  відбулась вже під час профілювання, після того як Путивльська районна філія Сумського обласного центру зайнятості отримала інформацію про заплановане масове вивільнення працівників. Я мала змогу ближче познайомитися з дівчиною: юрист за освітою, вона мріяла про  професію з дитинства, бо мала мету – допомагати людям, наполегливо йшла до її втілення в життя. Закінчила Сумський державний аграрний університет за спеціальністю «Правознавство» і одразу охоче взялася до вивчення напрямів  сфери правової діяльності.

Під час  проведення профілювання  дівчина висловлювала чітку позицію щодо свого бажання працювати за фахом, реальних вимог до рівня заробітної плати, бажання навчатись та брати на себе відповідальність. І служба зайнятості почала презентувати фахівця роботодавцям. До дати вивільнення  Дар’я  Ігорівна працевлаштувалась на посаду юриста ССК «Ярославна»   .

Сьогодні я хочу побажати дівчині успіху на новій посад й сказати всім, хто опинився в складній ситуації  втрати роботи:  дуже часто закінчення одного етапу може стати початком нового періоду. Необхідно вірити в себе.

Велика подяка ССК «Ярославна» за надану можливість молодій людині жити та працювати на Путивльщині.

О.Спориш – директор Путивльської

районної філії Сумського обласного центру зайнятості