12.07.2018 | 17:27

З метою надання дієвої допомоги безробітним громадянам у підборі підходящої роботи,  а роботодавцям –  у якісному підборі кадрів 12 липня 2018 року у Сумському міському центрі зайнятості відбувся масштабний Ярмарок вакансій. Кілька сотень сумчан та гостей міста мали можливість безпосереднього спілкування  з кадровими службами підприємств, отримання юридичних консультацій з питань законодавства про зайнятість. До послуг відвідувачів - консультації від соціальних партнерів служби зайнятості: Департаменту соціального захисту населення СМР та КУ «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» СМР.  

 Кандидатів на вакантні робочі місця шукали 26 роботодавців нашого міста: ПАТ «Сумихімпром», Концерн «НІКМАС», ТОВ «Горобина», ПАТ «Сумський завод «Енергомаш», КП «Міськводоканал», КП «Електроавтотранс», Сумська дирекція ПАТ «Укрпошта», ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Шафран і К», мережі магазинів та супермаркетів «Кошик», ТОВ «Сумська паляниця» та інші. До уваги відвідувачів запропоновано більше 100 актуальних вакансій як для службовців (інженер-конструктор, майстер зміни, інженер з охорони праці, інженер-гідравлік, менеджер, програміст, бухгалтер, вихователь), робітників  (електромонтер, столяр, токар, водій, офіціант, касир, продавець, оператор поштового зв’язку, слюсар), так і для осіб без професії (охоронник, вантажник, двірник, листоноша).  

 Безпосереднє спілкування  роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає позитивний результат: проведено 589 попередніх співбесід, 124 особи запрошені на підприємства.  

Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій відзначили важливість проведення такого заходу та реальну можливість підібрати собі необхідних працівників.