24.01.2023 | 13:27

Днями силами колективу Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» зібрано та відправлено благодійну допомогу для потреб наших захисників, які перебувають у «гарячих» точках.

Для забезпечення потреб відповідних підрозділів десантно-штурмових бригад колективом ДНЗ « Сумський центр ПТО ДСЗ» було закуплено для побутових потреб військових зимові каремати та шкарпетки, мило, засоби гігієни, передано мед з навчальної пасіки закладу, варення та солодощі, окопні свічки, які для закладу надав фонд «Геометрія добра».

Традиційно колектив закладу на новорічні свята відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Хоружівка, від колективу вихованцям закладу передали фрукти, солодощі та розвиваючі журнали, ігри, матеріали для творчості.

Під час відвідування центру частина вихованців закладу перебували на лікуванні у Недригайлівській центральній районній лікарні, тому колектив закладу відвідав педіатричне відділення місцевої лікарні. Для кожного маленького пацієнта закладу наші працівники передали солодощі та фрукти.

Колектив закладу активно продовжує свою роботу і попри труднощі намагається зробити внесок у допомогу військовослужбовцям, постраждалим від війни цивільним громадянам, дітям.

Наближаємо перемогу разом!