25.11.2022 | 12:56

Тростянеччина зазнала чи не найбільших руйнувань від наслідків повномасштабного російського вторгнення.
Боромлянська сільська територіальна громада Охтирського району долучилася до проведення суспільно корисних робіт, а саме розбору завалів зруйнованого дитячого садочка, які активно впроваджуються в області. Обласна служба зайнятості забезпечила участь у цих роботах бажаючих з числа зареєстрованих безробітних. На сьогодні вже майже розібрано зруйнований харчоблок. До того ж, навіть до такої кропіткої та нелегкої роботи люди підійшли по-господарськи: начистили 7 тракторних причепів цегли, яка піде на відновлення житла громадян.

Як зазначив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний,  з усіма, хто долучається до виконання цих робіт,  підписується строковий трудовий договір. Щодо оплати, та вона має підвищений розмір, тобто,  не менше мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні складає 6,7 тис. грн, тоді як середній розмір допомоги по безробіттю в області  становить 4,1 тис. грн. Отже, ті, хто залишився без роботи, може стати активним учасником відбудови, що прискорить повернення до нормального життя й водночас подбати про свої родини, покращивши їх матеріальний стан.

На сьогодні більше 600 безробітних вже влилися до армії відновлення Сумщини.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням: https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.