13.09.2022 | 14:34

- Буквально сьогодні завдяки підписаному головою обласної військової адміністрації Дмитром Живицьким розпорядження «Про організацію суспільно корисних робіт» в область надійшли кошти в сумі 7,2 млн. грн, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Вони будуть спрямовані на залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності з метою створення системи оборонних рубежів і позицій в межах Сумщини та недопущення подальшого просування військ російської федерації територією України.

Голови районних державних адміністрацій – районних  військових адміністрацій спільно із військовим командуванням та виконавчими органами сільських, селищних, міських рад визначають перелік підприємств-замовників суспільно корисних робіт, що мають оборонний характер, організують формування переліку груп (бригад, загонів) працездатних осіб, які залучаються до таких робіт, їх чисельність та порядок взаємодії, забезпечать прийняття рішень про запровадження трудової повинності, доведення до відома населення через ЗМІ цих рішень.

За словами В.Підлісного, низка об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій вже визначилися з об’єктами, на яких буде запроваджена трудова повинність задля створення системи оборонних рубежів і позицій в межах області, аби не допустити вторгнення військ російської федерації на нашу територію.

Обласна служба зайнятості зобов’язується сприяти залученню безробітних, які перебувають на відповідному обліку, до суспільно корисних робіт оборонного характеру в установленому законом порядку.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.